Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ziyaretçilere Link Gizleme Plugin - Türkçe- İstek
MyBB için Misafirlere Link Gizleme - (Hide Links to Guests)
makale.png Eklentinin ismi: Ziyaretçilere Link Gizleme Eklentisi
yapimci.png Eklentinin Yapımcısı: DragonFever
cevirmen.png Türkçe Çeviri: xpserkan
versiyon.png Eklentinin Versiyonu: 1.0
eklenti.png Eklenti Uyumluluk: MyBB 1.4.x + 1.6.x
guvenlik.png Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli onay.png
arac.png Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz onay.png

bilgi.png Eklentinin Açıklaması: Bu Eklenti Sayesinde Konulara Eklenen Linkleri Ziyaretçilere Gizlemiş Olursunuz.

kurulum.png Eklentinin Kurulumu:
1). ''hidelinks.php'' dosyasını Ftp / inc / plugins klasörünün içine yükleyiniz.
2). Daha sonra admin paneli / eklenti yönetiminden eklenti'yi aktif ediniz, başka hiç bir ayar yapmanıza gerek yoktur...

resim.gif Eklenti Önizlemeleri:

kurulum.png Eklentinin Kurulumu:

1). ''hidelinks.php'' dosyasını Ftp / inc / plugins klasörünün içine yükleyiniz.

2). Daha sonra admin paneli / eklenti yönetiminden eklenti'yi aktif ediniz, başka hiç bir ayar yapmanıza gerek yoktur...

resim.gif Eklenti Önizlemeleri:

36179540938315082292.jpg
İndirme Linki
Kod:
http://destek.mybb.com.tr/attachment.php?aid=186
1.8.x versiyonlarında denedim versiyon degiştirerek calışmakta. sizde deneyebilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2018 Saat: 19:59)Tifany Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler

Rica Ederim Direk İndirebilirsiniz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Paylaşım İçin Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2018 Saat: 20:00)ByGold Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Paylaşım İçin Teşekkürler

Rica Ederim @ByGold

demo istiyenler varsa :D atayım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sistemde "Registered links" isimli bir eklenti var, forumunuza onu yükleyebilirsiniz(10TL.NET için).
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@yusufkoc anlıyorum ama nasıl diyim yani üyeler konuyu acması icin yani yorum yaptırarak konuyu acmasını istiyordum ve hem hit icinde güzel olur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İstek olduğu için yorum yapıyorum. Admin nickli adminimize göre bu tür pluginler yasak. Kullanıcıyı(misafiri) zorla siteye kaydettirmeyi yanlış buluyor. Ki biraz araştırma yaparak zaten bu eklentinin 10TL.NET'te olduğunu görebilirsin.
Mesela gizli sekmeden gir bu konuya http://wtsupport.10tl.net/showthread.php?tid=5285 linkleri görebiliyor musun bak. Sadece link gizliyor. Üstte tarif ettiğin şekilde eklenemez. Biz de çok iştedik zamanında.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-02-2018 Saat: 13:19)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İstek olduğu için yorum yapıyorum. Admin nickli adminimize göre bu tür pluginler yasak. Kullanıcıyı(misafiri) zorla siteye kaydettirmeyi yanlış buluyor. Ki biraz araştırma yaparak zaten bu eklentinin 10TL.NET'te olduğunu görebilirsin.
Mesela gizli sekmeden gir bu konuya http://wtsupport.10tl.net/showthread.php?tid=5285 linkleri görebiliyor musun bak. Sadece link gizliyor. Üstte tarif ettiğin şekilde eklenemez. Biz de çok iştedik zamanında.

ben zorla kayıt deilde o diger eklentide mecburen kayıt ettirmekte ama bu secenek sunuyor bence daha iyi olur üyeler icin ama admininin kararı saygımız var birde o sayac problemi hala düzeltilmedi beklemekteyiz forumlara artık ilgilenemiyorum can sıkıcı hale getiriyor. hitim az gibi görünüyor destek10 da sayac sorunu yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping