Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangisi Admin Olsun? Genel Anket [ASiPaTRoN - İsmaililhan]
@admin imizin önerisiyle konuyu başlatmak istiyorum. Tüm forum üyelerine soruyorum; hangisi yeni adminimiz olmalı?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Admin alımını anketle yapmak mı? Evet.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu zamanakdar gerek terbiyesiyle saygısıyla özversiyle geçmişten bugüne kadar düzgün bir şekile ilerleyen prensiplerini bozmayan İsmailİlhan diyorum umarım o olur :)

Küçük Nacizane Notum: En azından buzamana kadar gelipte arkamızdan söven biri olmadı şükür onlarıd'a gördük ne yüzdürki hala konuşabiliyor olmalı nedemiştim Kelimelerin eseri olcağına o senin esirin olsun kullandığınız her kelime çok önemlidir düşünerek yazılmalıdır geçmiş geçmişte kalır lakin yapılan kötülükler unutulmaz hatırlatılır :)
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@ismaililhan Konuyu okuduysanız @admin nickli adminimizin önerisi bu.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(24-10-2017 Saat: 16:07)M4rchst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @ismaililhan Konuyu okuduysanız @admin nickli adminimizin önerisi bu.

İstediğini yapabilirsin ;)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Böyle bir ankete ben de karşıyım arkadaşlar, böyle konu olmamalı. Aylardır foruma girmeyi unutan kişilerin oyuyla seçim adil olmaz. Admine ilgili mesajı gönderdim, kimi uygun görürlerse o olsun. @ismaililhan ın olması da beni üzmez, boş kavgaları boşverin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: bretwskin , yusufkoc , bilsoft , Muratbaykam
Herşey aktiflik ile olmuyor işte. Burada böyle uslu çocuk gibi gözükenler başka yerlerde böyle değiller işte. @-Ares- Kaç gün,hafta,ay üzerine aktifliğini görüyorum bir anda gelip böylesine taraf tutman bence biraz garip farklı birşey
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
boş kavgalar edip yaşı dolayısıyla kendini üstün görecek birisini, hatta sizi yönetecek kişiyi anketle seçerseniz pişman olursunuz. Hangisi daha olgunsa, hangisi göreve daha uygunsa o seçilir. anket falan boş iş.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ankete karşıyım, ve ankette kim kime oy verildiği isimler görünüyor. Admin için ikiside hakediyor. Bence bunu sadece admin ve TaaRRuz arasında karar verilmesi gerekir, diye düşünüyorum. Başarılar dilerim. Oy kullanmayacağım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(24-10-2017 Saat: 16:37)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herşey aktiflik ile olmuyor işte. Burada böyle uslu çocuk gibi gözükenler başka yerlerde böyle değiller işte. @-Ares- Kaç gün,hafta,ay üzerine aktifliğini görüyorum bir anda gelip böylesine taraf tutman bence biraz garip farklı birşey

Usluduranlar derken neyi kastediyorsun merak etttim gelelim asıl cevaba evet uzun süre online olmayabilirim ama hatırlatıcak dökücek olursak yaptıklarınızı unutmadık yani öyle basit işler değildi hatırlatırım bundan 1 2 yıl önce yaptıklarınıza bi dönün bakın ders alın bence açmak istemiyorum konuyu çünkü yeri değil zorlamayın beni.

Ek olarakta zaten 5 yıllık rütbe almama cezanız mevcuttu hatırlatmak isterim
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(24-10-2017 Saat: 16:42)-Ares- Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24-10-2017 Saat: 16:37)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herşey aktiflik ile olmuyor işte. Burada böyle uslu çocuk gibi gözükenler başka yerlerde böyle değiller işte. @-Ares- Kaç gün,hafta,ay üzerine aktifliğini görüyorum bir anda gelip böylesine taraf tutman bence biraz garip farklı birşey

Usluduranlar derken neyi kastediyorsun merak etttim gelelim asıl cevaba evet uzun süre online olmayabilirim ama hatırlatıcak dökücek olursak yaptıklarınızı unutmadık yani öyle basit işler değildi hatırlatırım bundan 1 2 yıl önce yaptıklarınıza bi dönün bakın ders alın bence açmak istemiyorum konuyu çünkü yeri değil zorlamayın beni.

Ben senin kadar stres yapmıyorum neden bu kadar panik oldun, adımın geçmesinden rahatsız olduğunu olmamı istemediğini defalarca söyledin. Uzatma.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1.5 Hafta önce yetkili olduğumu belirtmek isterim. Taraf tutacaksanız bile bari açık sözlü olun kelimelerin arkasına saklanmaya gerek yok. Ayrıca biz ne yapmışız? çok merak ettim. Hakkımızı yediniz gittik. Asıl siz yapacağınızı yaptınız biz değil.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence anket ile admin alımı yapılması mantıksız. Adminlerin admin başvurularını incelemesi ve uygun gördükleri kişiyi alması tarafındayım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(24-10-2017 Saat: 16:49)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1.5 Hafta önce yetkili olduğumu belirtmek isterim. Taraf tutacaksanız bile bari açık sözlü olun kelimelerin arkasına saklanmaya gerek yok

Kelimelerimin arkasına saklanıcak insan değilim oyumuda verdim.
Admin mesajında bir soru sormuştu üyelikten adminliğe geçiş yapılması nekdar doğru diye bunun üzerine söylüyorumki etik birşey değil herşeyin nizamı kurulu mevcut asıl bunu uymayan ve zorlayan zormaya iten sizlersiniz amacınız nedir tekrar soruyorum ?

Haklarınızı yiyen sizlerdiniz çok iyi birşekilde hatırlatırım uzatma bence burda dökülürse dökerim .

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu kapatıyorum. Kavgalara gerek yok.
Ares'e %20'lik uyarı puanı verilmiştir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Neden ikisine de şans verilmesin ki? Bence ikisi de yapılabilir. 3 Admin sınırı yok sonuçta, bir rekabete de gerek olduğunu düşünmüyorum. İkisi de ne yaptığını bilen ve bu foruma yıllarını vermiş kişiler.

Edit: Konu kilitliymiş, kusura bakmayın.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1. Bence iki kişiyi bu şekilde karşılaştırmaya gerek yoktu. ben böyle bişey önerdiğimi hatırlamıyorum ama, acaba öyle mi anlaşıldı ? bunun yerine, A şahsı olsun mu olmasın mı, B şahsı olsun mu olmasın mı şeklined ayrı anketler açılabilirdi.
2. benim için, "oy kullanmışsınız" yazıyor. burada teknik bir problem var. ben kullanmadım.
3. oy kullananlar görülüyor. bu opsiyonel olmalı. veya komple gizli olmalı. yoksa oylamanın tadı kaçar. bunu ilerde düzeltelim. iş listesine ekliyorum.
4. Şuanda zaten ismaililhan Genelşef ve adminliğe daha yakın, onu tartışmaya/karşılaştırmaya gerek yok.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform