Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek Theme v2.0 & Yeni Tema
Tema güzel olmuş ama biraz daha geliştirilebilir. Destek forumu daha iyilerine lâyık :)
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok beğendim Berat, eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuan ki temada mobilde kullanıcı kp kayıyor ve karmaşık onu düzeltin beyler^^
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2017 Saat: 06:49)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema güzel olmuş ama biraz daha geliştirilebilir. Destek forumu daha iyilerine lâyık :)

Neler eklenebilir hocam ? Söylerseniz ekleyip değiştirebiliriz. Tema yapılırken aktif değildiniz, aslında soracaktım neler yapılabilir diye. @L34DRi
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
-Content'in sol ve sağ tarafları çok boş duruyor. Footer'daki sosyal medya linkleri ile veya başka şeylerle doldurulabilir.
-Yeni mesaj var/yok ikonları aynı kalmış, sıkıldık artık değişmeli bence.
-(Aslında genel olarak mavi temadan sıkıldık. Destek denilince neden hep mavi geliyor aklımıza ?)
-Alt Forum blokları daha yeni bir tasarım olabilir. Fazla sade olmuş.
-Profil sayfasında yazıların hepsi aynı renk. Bilgilerin bulunduğu kısımda sol taraf koyu mavi sağ taraf açık mavi falan olsa daha iyi olabilirdi.
-Postbitteki renk uyumunu beğendim. (Bu arada metehandurmus admin olmuş fark etmedik sanma :D )
-Konu gösteriminin alt kısımları yok o yüzden yorum yapamıyorum.
-Konu gösterimindeki yorum yaz kısmı çerçeve içine alınmalı.
-Çevrimiçi/çevrimdışı ikonu en alt kısımda olmalı bence ortada iyi durmamış.
-Konu gösterimi kesinlikle daha geniş içerikli olmalı. Yani content bölümü çok dar olmuş.

Genel olarak düşüncelerim bunlar ama resimler tam olmadığı için yorumlayamadığım kısımlar da var.

İyi Çalışmalar...
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dediklerinizi birer birer ayarlayacağız hocam. Hemen ÖM atayım Metehan abiye :)
- Teşekkürler.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık . Profil sayfasına bayıldım doğrusu :)
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha neden geçilmedi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Halen kodlama aşamasında galiba.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-09-2017 Saat: 18:48)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Halen kodlama aşamasında galiba.

Kodlanmaya hiç başlanmadı diye biliyorum ben. Tema ekibinde açıklar var. Kapatılması gerek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-09-2017 Saat: 18:50)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-09-2017 Saat: 18:48)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Halen kodlama aşamasında galiba.

Kodlanmaya hiç başlanmadı diye biliyorum ben. Tema ekibinde açıklar var. Kapatılması gerek.

Ben sadece Metehan kodlayacak diye biliyordum oda galiba meşgul şu sıralar Berat daha doğrusunu biliyordur açıklar son durumunu.,
@beratdemir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Metehan hoca tema ekibi yapar yardımcı olmaya çalışırım demişti. @ismaililhan
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu sene olmaz diye düşünüyorum ben. Çoğu kişi meşgul veya aktifliği az.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kimse ilgilenmiyor ki. Eskisi gibi girmiyorum artık ben de. Aslında bu iyi bir şey millet asosyallikten kurtuluyor :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodlanacak (tı)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2017 Saat: 00:20)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kodlanacak (tı)

Unutulur gider...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aslında kodlarım da (ücretsiz şekilde) izin verirler mi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2017 Saat: 00:25)Jerissa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aslında kodlarım da (ücretsiz şekilde) izin verirler mi

Bunca gündür uğraşmayan kişiler için sen mi yorulacaksın ? Bırak isterlerse kodlarlar.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir Site için yapardım aslında. Bilmem hazır olduğumu bilinde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2017 Saat: 00:27)Jerissa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @beratdemir Site için yapardım aslında. Bilmem hazır olduğumu bilinde.

Değmez.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping