Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boğaz ağrısı.
Herkeze merhaba ben surx.
bugün başladı boğazım aşırı şekilde ağrıyor internetteki boğaz ağrısı geçirme
çözümlerini denedim olmadı pazartesi doktora gideceğim belki öneri verirseniz gitmeyebilirim
sizlerden öneri bekliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tavsiyeler sana doktordan daha mı iyi geliyor?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen en iyisi doktora git önemli bişey olabilır . Sağlık bu ihmale gelmez .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ihlamur iç
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler arkadaşlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arveles iç :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doktora görünmek en sağlıklısı. Imkanın yoksa sıcak yiyecek ve içecekler tüket. Soğuktan uzak dur. Muhtemelen soğuk su içmenden dolayı olmuştur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buz ye kardeşim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-08-2017 Saat: 23:22)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Doktora görünmek en sağlıklısı. Imkanın yoksa sıcak yiyecek ve içecekler tüket. Soğuktan uzak dur. Muhtemelen soğuk su içmenden dolayı olmuştur.

Erman hocam nerden bildiniz soguk su ictigimi gercektende soguk su icmistim hala iciyorum vazgecemiyorum ama birakmaya calisicam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
zencefili küçük bir parça ısır ye yakar alır orayı iyi geliyor ben yapıyorum öyle olduğunda
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 01:11)WarTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: zencefili küçük bir parça ısır ye yakar alır orayı iyi geliyor ben yapıyorum öyle olduğunda

Denerim hocam oneriniz icin Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1-)Bal Ve Limon  : Sadece bir fincan kaynar suya 2 çorba kaşığı bal ve bir limon suyu ilave edin. Karışıma sıradan bir poşet çay ekledikten sonra bir süre soğumasına izin verin ve yavaş yavaş için.
2-)Elma Sirkesi : 2 çorba kaşığı elma sirkesini bir fincan sıcak suyla karıştırın. Bunun biraz soğumasına izin verin ve saatte bir kere gargara yapın.

Umarım bir katkım olmuştur,doktor en sağlıklı cevap verecek kişidir,ona gitmeyede ihmal etmeyin.
İyi Forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping