Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüşürüz Canımcımlar #
(25-06-2017 Saat: 19:14)Adolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olursam İlk işim multi :D,gerçekten iyi bir yetkiliydin geri gelmen dileğiyle hoşçakal.

Gelirim cnm :) Bırakmıyorum. Sadece yetkili olmayacağım ve biraz Youtube...
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuda benimde ismim geçmiş , 1-2 cümleyle insanlara kolay kolay kin tutmuyorum içimde kötü bir şey yok senin için
Eski davranışlarını beğenmeyebilirsin bende eskilere bakınca utanıyorum bunları nasıl yazmışım diye :PP Özel hayatından dolayı foruma vakit ayıramıyorsan bırakmalısın tabi bu olaylar için bırakıyorsan gerek yok .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bırakma zaten burası sensiz olmaz kanka :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyler bırakmıyorum ki ya sakin :D İleride tekrar dönerim.
- @Besico kardeşim senin de 3-4 tane multini buldum çaktırma :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özellikle ilgimi arttıracağım foruma Berat. Azim kazandırdın bana diyebilirim. Bırakman garibime gitti, var bir bit yeniği ama neyse...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 21:31)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Özellikle ilgimi arttıracağım foruma Berat. Azim kazandırdın bana diyebilirim. Bırakman garibime gitti, var bir bit yeniği ama neyse...

İlgisizlik diyelim.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hakettiği değeri hiçbir zaman vermiyorsunuz, veremiyorsunuz şu yöneticilerinize.
Berat gibi adamı da kaybetti ya bu forum, bilmiyorum ya bir şey demek istemiyorum.
Nice güzel işlere Berat yolun açık senin güveniyorum. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:22)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hakettiği değeri hiçbir zaman vermiyorsunuz, veremiyorsunuz şu yöneticilerinize.
Berat gibi adamı da kaybetti ya bu forum, bilmiyorum ya bir şey demek istemiyorum.
Nice güzel işlere Berat yolun açık senin güveniyorum. :)

<3
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özür dilerim konunu baltalamak istemem Berat ama genel olarak hem sana yapılan hem de daha önce bana ve ben gibilere yapılmış yanlışlar var.
Kazanılan bir yetki bu kadar çabuk sorgusuz sualsiz alınmamalı. Bu yetkiler bu kadar kolay kazanılmıyor Admin hocam. Size saygı duyarım, ama pasif bir forumu canlandıran arkadaşımızın sebepleri varsa dinleyebilirdiniz. Ha zamanınız yoksa yine saygı duyarım, diğer adminler de ilgilenebilirdi bence. Saygılar. @admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:28)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Özür dilerim konunu baltalamak istemem Berat ama genel olarak hem sana yapılan hem de daha önce bana ve ben gibilere yapılmış yanlışlar var.
Kazanılan bir yetki bu kadar çabuk sorgusuz sualsiz alınmamalı. Bu yetkiler bu kadar kolay kazanılmıyor Admin hocam. Size saygı duyarım, ama pasif bir forumu canlandıran arkadaşımızın sebepleri varsa dinleyebilirdiniz. Ha zamanınız yoksa yine saygı duyarım, diğer adminler de ilgilenebilirdi bence. Saygılar. @admin

Her şeyi yaptım kalması için direk kendisi bana ulaştı. 3-4 kere üstüne gittim kendi isteğiyle ayrıldı kesinlikle gitmesini istemedim zaten ama zorla da kimseyi tutamayız kendi istediği için alındı rütbesi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:30)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 22:28)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Özür dilerim konunu baltalamak istemem Berat ama genel olarak hem sana yapılan hem de daha önce bana ve ben gibilere yapılmış yanlışlar var.

Her şeyi yaptım kalması için direk kendisi bana ulaştı. 3-4 kere üstüne gittim kendi isteğiyle ayrıldı kesinlikle gitmesini istemedim zaten ama zorla da kimseyi tutamayız kendi istediği için alındı rütbesi.

Bilmiyorum bu konuda sadece bu istifayla alakali konuşmak istemiyorum genel olarak SOĞUTULARAK ayrılıyor yöneticiler. Vardır herkesin çekinceleri illa ki sorun sende değil yani. Forumun halini siz de ben de görüyorum zaten. Oradan hesaplamak lazım. Sana suç bulmuyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam şimdi haksız mıyım haklı mıyım bir karar verin bakın.
Ben 1-2 haftadır bu destek sitesini nasıl aktif yaparız üzerine çalışıyorum. Rankı verdiler bana. Eyvallah. Multilerden başladım. 44 kişiyi banladım denetime girdiğim andan bu yana. Forumdaki alt sinir bozucu kısmı temizledim. Üstüne üstlük @Helper @Ripbyrustavi02 @Tugrul @Novruz @Ainsworth @Orion gibi artık adını ezberlediğimiz adamları foruma tekrardan getirdim. Ve sadece izlendim. Bu benim sinirimi bozuyor. 1 haftadır tüm adminlere ulaşmaya çalışıyorum. Mesajlar atıyorum. İşte coderliği açabilir misiniz falan filan. Bunlar görmezden geliniyor bu 1.si. Sinirlenince çıkmak istedim açıkçası. Beklediğim değeri alamadım. Ben adminlerden teşekkür beklerken sonuç hiçbir şey. Az önce denetimden ayrıldım. Edward hocam direk konulara mesaj atmaya başladı. Cidden bilerek mi böyle şeyler yapılıyor ? Eğer cidden bilerek yapılıyorsa söyleyin vallaha gıkımı çıkarmıyıcam.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:35)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 22:30)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bilmiyorum bu konuda sadece bu istifayla alakali konuşmak istemiyorum genel olarak SOĞUTULARAK ayrılıyor yöneticiler. Vardır herkesin çekinceleri illa ki sorun sende değil yani. Forumun halini siz de ben de görüyorum zaten. Oradan hesaplamak lazım. Sana suç bulmuyorum.
Berat'ın yaptıklarını kimse ödeyemez, işine bağlı, onu ekibe alırken zaten biliyordum. Bu kadar üyenin de kendisini sevmesi kolay kazanılacak bir şey değil. Yapacak bir şey yok kendi isteği,biz bir şey yapamayız en azından çabalarız ama o kararlı kararında malesef, kapımız her zaman açık gitmesiydi tabii iyi olurdu ama dediğim gibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neyse ben yine de herkesin yaptıkları için teşekkür ederim. Yaklaşık 2 ay boyunca forumlarla uğraşmayacağım aramayın beni.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:44)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neyse ben yine de herkesin yaptıkları için teşekkür ederim. Yaklaşık 2 ay boyunca forumlarla uğraşmayacağım aramayın beni.

Gitmene üzüldüm. Hayatında başarılar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:49)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 22:44)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neyse ben yine de herkesin yaptıkları için teşekkür ederim. Yaklaşık 2 ay boyunca forumlarla uğraşmayacağım aramayın beni.

Kullanıcılarla ilgilenebilecek, aktif bir Admin alınsaydı, Berat'ı geçtim ayrılan yetkili ekibinin yarısı şu anda hala yetkili olurdu.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:50)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 22:49)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kullanıcılarla ilgilenebilecek, aktif bir Admin alınsaydı, Berat'ı geçtim ayrılan yetkili ekibinin yarısı şu anda hala yetkili olurdu.
Al beni admine. Ah neler yapardım da neyse.
* Sinirden Pes 2013 açtım frikik deniyorum vallaha yapmadım epeydir bunu.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 22:36)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam şimdi haksız mıyım haklı mıyım bir karar verin bakın.
Ben 1-2 haftadır bu destek sitesini nasıl aktif yaparız üzerine çalışıyorum. Rankı verdiler bana. Eyvallah. Multilerden başladım. 44 kişiyi banladım denetime girdiğim andan bu yana. Forumdaki alt sinir bozucu kısmı temizledim. Üstüne üstlük @Helper @Ripbyrustavi02 @Tugrul @Novruz @Ainsworth @Orion gibi artık adını ezberlediğimiz adamları foruma tekrardan getirdim. Ve sadece izlendim. Bu benim sinirimi bozuyor. 1 haftadır tüm adminlere ulaşmaya çalışıyorum. Mesajlar atıyorum. İşte coderliği açabilir misiniz falan filan. Bunlar görmezden geliniyor bu 1.si. Sinirlenince çıkmak istedim açıkçası. Beklediğim değeri alamadım. Ben adminlerden teşekkür beklerken sonuç hiçbir şey. Az önce denetimden ayrıldım. Edward hocam direk konulara mesaj atmaya başladı. Cidden bilerek mi böyle şeyler yapılıyor ? Eğer cidden bilerek yapılıyorsa söyleyin vallaha gıkımı çıkarmıyıcam.

Adminler hiçbir zaman böyle şeylere laf etmediler. En azından ben görmedim. Kendi adıma konuşmuş olayım. Laf etmediler derken vaay sen forumu aktifleştirmişsin tebrik ederim falan demezler. Böyledir yani bu başından. Ama her insan farklıdır bazı insanlar bir beklenti içerisinde olur sonuçta burada gönüllü olarak çalışıyorsun. Konuya her iki taraftan da objektif bir şekilde yaklaşmak istiyorum. Sen bi insansın karakterin böyle olabilir motivasyona ihtiyacın vardır benim de çok ihtiyacım var buna herkesin var. Davranış gerçekleştirmek için ilk adım motivasyondur. Bu konuda haklısın ben de benzer bir durum yaşadım ama bundan sitem edip yetkimi bırakmaya kalkmadım. Yani başından beri böyle bu. Bir de onların tarafından bak yani adamların işleri güçleri var çok takip edemiyorlar. Adminler yerine ekip liderinin seni tebrik etmesi bile yeterlidir aslında zaten o lider olarak ilgilenmek için başında duruyor. Bir ekip altındasın o da senin liderin. Fazla genişletilmiş bir hiyerarşi olduğu için sistem böyle işliyor şu an. Adminlerin yükü azalıyor. E adminlerin de bildiğimiz gibi özel hayatları çalışma hayatları var. Afedersin yanlış anlama ama buradaki insanlar gibi forumdaki yazılan mesajlara o kadar da manevi değer yüklemiyorlar. Yani konu karman çorman oldu umarım anlamışsındır. Öyle diyenler çok Berat al beni admine ahh neler yapardım. Öyle olmuyor admin olduğunda bile. Ben yaşadım benzer bişey. Benim için de böyle bir fedakarlık mı desem evet bu kelime oldu gibi, fedakarlık yaptığın için teşekkür ederim gerçekten. Ama böyle bir hareket yapman anlamsız yani açıkladığım gibi sistem burada böyle işlemiyor ama sen de bir insansın dediğim gibi.
Bu arada son ekleme bilerek yapılmadı kesinlikle, çocuk aklıyla düşünüyorsun. Objektif bakmaya çalış. Çocuk dedim diye de yanlış anlama. Subjektif bakıyorsun yani.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam tartışmaya gerek yok yav. Boş verin. Ben real'e geçiyorum.
Hocam admin olmak için teklif gelse dahi kabul etmem. Böyle bir forumu yönetmek zor. Vallaha adamlara helal olsun bir şekilde yönetiyorlar. Geyiğine söylüyoruz ciddiye alıyorsunuz. Sonra da çocukça düşünüyorsun oluyor. Neyse. Kimsenin tebriğine ihtiyacım yok bu saatten sonra. Ben elimden geleni yaptım. Şimdi kullanma sırası sizde. Heba etmezseniz iyi olur ne diyeyim. Edward hocamla konuştuk şimdi bir de burada yazmak için uğraşmak istemiyorum. Teşekkürler. İyi geceler.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O kadar yazıyı geyiğine mi yazdın yani ne demek istiyorsun?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 5 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping