Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi üyenin yetkisine geri dönmesini isterdin ?
Şahsen bu forumdan ayrılan kişilerin geri dönmemesi daha iyi. Hayatlarına, bir foruma vakit ayırmayıp devam etmeleri güzel bir haber.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Albırt Enişten,Bilsoft,Asipatron,Secilmis42,Novruz,Ripbyrustavi02 :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Murat#Baykam
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ASiPaTRoN , @Karanlık-61
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En nefret edilen yetkili ASiPaTRoN'du dediklerinde açıp göstermek lazım. Neyse neyse.. adım geçtiği için çok müteşekkirim her birinize. Dönüş konusunda hiçbir fikrim yok fakat ben daima buralardayım yanınızdayım.
Disiplin hayatın her anında güzel, ben de fazla disiplin ve açık sözlülüğün kurbanı olmuştum. Pişman değilim, forumda yetkiden önemli şeyler de var sizler gibi...
Sevgi ve Saygılarımla,
İyi forumlar, iyi günler dilerim...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-06-2017 Saat: 00:04)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En nefret edilen yetkili ASiPaTRoN'du dediklerinde açıp göstermek lazım. Neyse neyse.. adım geçtiği için çok müteşekkirim her birinize. Dönüş konusunda hiçbir fikrim yok fakat ben daima buralardayım yanınızdayım.
Disiplin hayatın her anında güzel, ben de fazla disiplin ve açık sözlülüğün kurbanı olmuştum. Pişman değilim, forumda yetkiden önemli şeyler de var sizler gibi...
Sevgi ve Saygılarımla,

Sen ara sıra gir mesajlara bak birki mesaj at ne bileyim en azından kontrol et forumu bize yeter abi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-06-2017 Saat: 00:04)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En nefret edilen yetkili ASiPaTRoN'du dediklerinde açıp göstermek lazım. Neyse neyse.. adım geçtiği için çok müteşekkirim her birinize. Dönüş konusunda hiçbir fikrim yok fakat ben daima buralardayım yanınızdayım.
Sevgi ve Saygılarımla,

Sizle forum açmıştık bi zamanlar bana kızıp yetkimi falan almıştınız başka foruma geçmiştiniz hiç unutmuyorum :) Hakkınızı helal edin hocam.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-06-2017 Saat: 00:28)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sizle forum açmıştık bi zamanlar bana kızıp yetkimi falan almıştınız başka foruma geçmiştiniz hiç unutmuyorum :) Hakkınızı helal edin hocam.

Support dışında forum açtığımı hatırlamıyorum, sitenin adını hatırlıyorsan özelden iletir misin?
Bu arada hakkım varsa helal olsun, hata yaptıysam kalp kırdıysam affola.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-06-2017 Saat: 01:10)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-06-2017 Saat: 00:28)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sizle forum açmıştık bi zamanlar bana kızıp yetkimi falan almıştınız başka foruma geçmiştiniz hiç unutmuyorum :) Hakkınızı helal edin hocam.

Support dışında forum açtığımı hatırlamıyorum, sitenin adını hatırlıyorsan özelden iletir misin?
Bu arada hakkım varsa helal olsun, hata yaptıysam kalp kırdıysam affola.

Support zaten. Temasına baya uğraşmıştık. Sıkıntı değil abi gönüller bir olsun :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
beratdemir :)

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir @Novruz
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
SmorqAngel

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnşallah tekrardan alınıcam. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kesinlikle Beratdemir ve #Captain.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İsmimin geçmesine sevindim, teşekkürler.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir daha geçsin o zaman :)
@beratdemir
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yetkimi geri verin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adil S, Xr's,Time Traveler,Beratdemir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping