Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.ga site kurma
arkadaşlar .ga site nasıl kurarımm örnek flash.ga ??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnternette bununla alakalı bir çok eğitim videosu var izleyebilirsiniz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
webbilgix.ga siz açmamışmıydınız?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-06-2017 Saat: 01:11)Adolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: webbilgix.ga siz açmamışmıydınız?

biz açmadık @Ripbyrustavi02 kurdu siteyi bize de verdi ama malesef host la alakalı sıkıntı yaşıyoruz yeni forum Adresi kurcaz Sorna paylaşırız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben sizin forumunuz silindi diye kurdum insanları taklit edin diye değil. Uygun fiyatlara hosting almanız gerekiyor kapanmamasını istiyorsanız.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-06-2017 Saat: 09:48)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Ben sizin forumunuz silindi diye kurdum insanları taklit edin diye değil. Uygun fiyatlara hosting almanız gerekiyor kapanmamasını istiyorsanız.

hocam boş yere para vermek istemiyorum ücretsiz host olsa iyi ama malesef her ücretsiz host aynı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ücretsiz istiyorsan git hostinger a onda da çok yavaş Free olduğu için normal bana göre hostinger iyi sana göre.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-06-2017 Saat: 10:47)#MorpHeus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ücretsiz istiyorsan git hostinger a onda da çok yavaş Free olduğu için normal bana göre hostinger iyi sana göre.

bana göre de iyi de rip hocam diyo cpu limiti dolduğunda site d,rek kapanıyo diyo rip hocam
siteyi nasıl açıyonuz geri? @#MorpHeus
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Otomatik​ açılıyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-06-2017 Saat: 10:55)#MorpHeus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Otomatik​ açılıyor.

kaç saat içinde
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hostinger otomatik kurulum iptal.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-06-2017 Saat: 11:32)๘קrofessional™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hostinger otomatik kurulum iptal.

nasıl yani?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
http://www.my.ga/en/index.html?lang=en

Verdiğim linkten kaydediyorsunuz , hosting ücretsiz bir işe yaramaz . Cpu limitine gelersek kendi kendine artmaz cpu yiyen eklentiler var .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hostinger'de bizim yaklaşık 20k mesajlı sitemiz CPU doldu ve birdaha açılmadı. Support'a mesaj attığımızda ise hostinger free nin büyük siteler için olmadığını vs söylediler. Site çöp oldu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zorunlu olarak El ile Manuel Kurulum yapmalısınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
dot.tk buradan her türlü domain alabilirsiniz. .tk .ga .cf. .gq vs.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-06-2017 Saat: 15:48)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hostinger'de bizim yaklaşık 20k mesajlı sitemiz CPU doldu ve birdaha açılmadı. Support'a mesaj attığımızda ise hostinger free nin büyük siteler için olmadığını vs söylediler. Site çöp oldu
Hocam peki infinityfree.net de mi aynı? Bilginiz var mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping