Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ücretli tema
"Adolf" Mesajlarını okudum o temanın olduğu forumdaki
adam banlamış bile :QWE:QWE girip sövücektim ama neyse :) allahından bulsun.
@metehandurmus aynen katiliyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Adolf
Warez bir sitenin modluğunu yapıyorum farkındasın değilmi? "warez" kelimesinin nesini anlamıyorsun banlıcak bir sebeb söyle bana? oralarda tema çekti diye kimse banlanmaz
@metehandurmus ellerine sağlık kardeşim hoş bir çalışma olmuş başarılar dilerim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doğrusun kardeşim,neyse konu kapansın.
Allah'ından bulur inşallah.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
özele gelirmisin Mete.
@metehandurmus
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-04-2017 Saat: 23:41)s3xlogar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Adolf
Warez bir sitenin modluğunu yapıyorum farkındasın değilmi? "warez" kelimesinin nesini anlamıyorsun banlıcak bir sebeb söyle bana? oralarda tema çekti diye kimse banlanmaz

Sağ olasın, daha önce de sizin siteden temalarımı çekenler oldu kardeşim çekin iyi güzel hoş ona üzülmüyorum da yetenekli adamlarınızı gönderin ya :D Güzelim temaları yarım yamalak çekiyorlar. Hayır gören bana kızacak sayacak böyle temamı olur diye. Lütfen bak dikkat edelim :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@metehandurmus :D jsleri çekmeye vakiti kalmamış sanırım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oğlum siz warezciler çok acınası varlıklarsınız la anca oradan buradan çalın yarım yamalak. yenmiş yemeklerin artıklarını yalayan köpekten farkınız yok hahaha bir de alaycı konuşarak kendisinin üstün olduğunu zannetmiş
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uyku vakti :) Warezci Abimiz Yunus :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Haydaa,kışda gelmiş haydi uykuya :) Warezcilercik.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:))            

limit
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kimseye temanızın demo adresini vermeyin. Çalınabilme ihtimali var en iyisi videodur.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@metehandurmus Bu işi localhosttan yap sen en iyisi :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-04-2017 Saat: 23:43)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-04-2017 Saat: 23:41)s3xlogar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Adolf

Sağ olasın, daha önce de sizin siteden temalarımı çekenler oldu kardeşim çekin iyi güzel hoş ona üzülmüyorum da yetenekli adamlarınızı gönderin ya :D Güzelim temaları yarım yamalak çekiyorlar. Hayır gören bana kızacak sayacak böyle temamı olur diye. Lütfen bak dikkat edelim :D

Dostum mybb'de w@rez bol , ben bu yüzden mybb'ye emek vermedim kendi sistemimi ve başka işler yapmaya başladım ^^ , temayı çeken arkadaş HTTrack ile çekmeye benzemez.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar temanın telif hakkı olsa bile bir sorun olmaz. 2012 veya 2013 yıllarında değiliz 2017 yılındayız adam çeker temayı paylaşır gerisini takmaz bile şimdi adamın gözünü korkutmayı denememelisiniz başka sorunlar ile çözülür güzel bir ağız diliyle çözebilirsiniz gidip tehdit ettiğiniz zaman adam daha çok hırslanır :D ben çok yaptım. warez tema çekip kullandım hatta çektiğim siteye gidip sitemin reklamını bile yapmıştım :D adamlar tehdit etti korkutmaya çalıştı takmadım bile birşey yapamadılar bana. tehdit işi boş iş telif veya patent olursa zaten demoyu direk patentli siten olur büyük ihtimalle orada paylaşırsın 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne kadar gereksiz yorumlar var.İlk önce mahkeme olayından başlayalım.Bu telif hakkı davasını nerden duydunuz bilmem ama çalıntı olayından önce temanın resmi kaynaklarca belgelendirmesi lazım.Bi nevi patent.Bu belge sizi mahkemede haklı çıkarır.Çalındıktan sonra çıkarsan bir faydası olmaz.
http://premiumnatron.10tl.net/showthread.php?tid=2&pid=12#pid12
"Sizin gibiler yüzünden Türkiye forumları gelişmiyor.
Sanki çalınca elinize neler geçicek
?" X yanlış tespit Türkiye forumları gelişiyor.Nerenden çıkarıyorsun anlamadım ki.Burada adamı korkutuyum derken güldürmüşsünüz,bende güldüm helal olsun.Ne yapıcan kardeş bidahakine vurucanmı ? Yav bırakın Allah aşkına
@Adolf bak güzel kardeşim i4 de bende modum bu temayı paylaşması bizim tarafımızdan ona + özellik katıyor forumda warez forumunuda warez içerik paylaşan her adamı banlarsak halimiz ne olur ?
Zaten tema edit xoxox yarım yamalak olmuş tam çekememiş şunu kim kullanır neden uzatıyorsunuz ki :) Bırakın adam heves atsın işlerinde yeni heralde.Bu arada bu tarz çalışmaları localhost ta yapın.Söyleyecek çok şey varda neyse.Hadi eyvallah
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-04-2017 Saat: 18:16)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne kadar gereksiz yorumlar var.İlk önce mahkeme olayından başlayalım.Bu telif hakkı davasını nerden duydunuz bilmem ama çalıntı olayından önce temanın resmi kaynaklarca belgelendirmesi lazım.Bi nevi patent.Bu belge sizi mahkemede haklı çıkarır.Çalındıktan sonra çıkarsan bir faydası olmaz.
?" X yanlış tespit Türkiye forumları gelişiyor.Nerenden çıkarıyorsun anlamadım ki.Burada adamı korkutuyum derken güldürmüşsünüz,bende güldüm helal olsun.Ne yapıcan kardeş bidahakine vurucanmı ? Yav bırakın Allah aşkına
@Adolf bak güzel kardeşim i4 de bende modum bu temayı paylaşması bizim tarafımızdan ona + özellik katıyor forumda warez forumunuda warez içerik paylaşan her adamı banlarsak halimiz ne olur ?
Zaten tema g*tü boklu yarım yamalak olmuş tam çekememiş şunu kim kullanır neden uzatıyorsunuz ki :) Bırakın adam heves atsın işlerinde yeni heralde.Bu arada bu tarz çalışmaları localhost ta yapın.Söyleyecek çok şey varda neyse.Hadi eyvallah

---
Vay be,iyi tespitler ben o telaşla heyecanla her şeyi unuttum telife falan gittim,çünkü temaya emek verildikten sonra çalınması beni gerçekten üzüyor.
Metin abi keşke olmasaydı :D  - http://premiumnatron.10tl.net/showthread.php?tid=3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-04-2017 Saat: 23:05)Adolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-04-2017 Saat: 18:16)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne kadar gereksiz yorumlar var.İlk önce mahkeme olayından başlayalım.Bu telif hakkı davasını nerden duydunuz bilmem ama çalıntı olayından önce temanın resmi kaynaklarca belgelendirmesi lazım.Bi nevi patent.Bu belge sizi mahkemede haklı çıkarır.Çalındıktan sonra çıkarsan bir faydası olmaz.
Zaten tema g*tü boklu yarım yamalak olmuş tam çekememiş şunu kim kullanır neden uzatıyorsunuz ki :) Bırakın adam heves atsın işlerinde yeni heralde.Bu arada bu tarz çalışmaları localhost ta yapın.Söyleyecek çok şey varda neyse.Hadi eyvallah

---
Vay be,iyi tespitler ben o telaşla heyecanla her şeyi unuttum telife falan gittim,çünkü temaya emek verildikten sonra çalınması beni gerçekten üzüyor.
Metin abi keşke olmasaydı :D  - http://premiumnatron.10tl.net/showthread.php?tid=3

Beni de üzer yapımcının Türk olması halinde :) Yapacak birşey varmı yok,hadi iyi geceler konuyu uzatmayalım bence ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Bu konudan nasıl haklı çıkarmaya çalıştınız anlamadım adamı emek vermiş bir işi kardeşimiz satıyor ve biri geliyor çalıyor . Satacağı kişiler varsada bu kardeşimiz temayı satamıyacak emekleri gidecek kul hakkı yemekden başka birşey değil. Yok yarım çekmişte felan bunlar boş laf hepsinide alabilirdiki birçok tema böle heba oldu burda gelip boş laf yapmanın gereği yok Allah islah etsin . Deriz geçeriz çünkü hesap eninde sonunda verilcek. @leojely
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Argo ve küfür kullanmayın. Uyarıyorum 2. uyarıda ceza alacaksınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping