Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rayray93 Genel Şef olsun mu?
çok güzel şeyler, düşünceler, yazılar çıkmış, hepinize teşekkürler. hepsini tek tek inceliyorum. faydalı oluyor. sakin kafa ile bakıp, sonra harmanlayalım. daha önce hiyarerşi ile ilgili yapılan çizimleri hepsini bi toparlayalım. sonra hepsini harmanlayalım (yani hepsini kullanarak en mantıklısını, hepsinin iyi yönlerini barındıran yenisini yapalım).

Önceden benim çizdiğim bir şema daha vardı. onu da bulun, hepsini bir arada değerlendirelim. faydalı olur. o da baya detaylıydı.
Yani,
1. mustafa nın çizdiği (karanlık)
2. rayrayın çizdiği.
3. benim çizdiğim (admin)
başka taarruzun falan var mı hatırlamıyorum. hepsini masaya koyalım düşünelim. güzel şeyler çıkabilir.

Bu konuda ÖM de attım ilgililere. biraz düşünelim ve nihai yeni bir şey çıkaralım. hem uygulanabilir olsun, hem iyi olsun. mesela çok karmaşık olursa, ozaman uygulanması da zor olur.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(25-09-2016 Saat: 22:11)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-09-2016 Saat: 17:36)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olmasın bence.

Olumsuz çocuk ertan :D

Şuan ki görevini bile beceremiyorken yükseltme işlemi alakasız olurdu.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2016 Saat: 00:16)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Aradığım cevap teşekkürler benim yerime yazdıgın için yoksa ben yazacaktım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2016 Saat: 17:56)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

bence de.

(bkz: aranızın bozuk olduğu kişiye iftira atma çabası)
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yöneticiler konuyu kitleyin konu amacından sapıyor.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
Hiçbirinizin bir şey yazacağı yok kendimizi kandırmayalım. Biriniz aranızdan yürek yiyip söylenmeyecek bir şey söylüyor. Ben de göz yumuyorum sonra gaz alıyorsunuz.

Kilitledim ben konuyu(umarım kilitlenmiştir)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2016 Saat: 18:36)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hiçbirinizin bir şey yazacağı yok kendimizi kandırmayalım. Biriniz aranızdan yürek yiyip söylenmeyecek bir şey söylüyor. Ben de göz yumuyorum sonra gaz alıyorsunuz.

Kilitlenmemiş konu
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2016 Saat: 19:00)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-09-2016 Saat: 18:36)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hiçbirinizin bir şey yazacağı yok kendimizi kandırmayalım. Biriniz aranızdan yürek yiyip söylenmeyecek bir şey söylüyor. Ben de göz yumuyorum sonra gaz alıyorsunuz.

Kilitlenmemiş konu

Sunucu yükünden ötürü. Favoriye aldım kilitlerim hafifleyince.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Göz yuma yuma kaybettin sen birader daha ne kadar yumacan acep :d yorum kendi görüşürümdür.

(27-09-2016 Saat: 18:10)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

bence de.

By trip are here.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

bence de.

aram bozuk filan değildir kendisini eskiden tanırım + 2 kişi konuşurken 3.ye ne düşer kardeşim :) @atakaj
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2016 Saat: 20:15)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-09-2016 Saat: 22:11)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olumsuz çocuk ertan :D

bence de.

aram bozuk filan değildir kendisini eskiden tanırım + 2 kişi konuşurken 3.ye ne düşer kardeşim :) @atakaj

Kanka boşuna "By trip" lakabını takmadım neyse daha fazla yazmayalım forumu kirletiyoruz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-09-2016 Saat: 17:37)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-09-2016 Saat: 17:28)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca bu da gözümden kaçmadı.
DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:/admin eğer rayray terfi alırsa rayray'ın şuan ki görevi için başvuru yapabilirim. Tekrardan ekibe dönmek iyi olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz adminim?

Alıntı:Bak çok güzel bir misalinde örnek vereyim

Bazen photoshop'u açıp grafik isteklerine bakmak geliyor aklıma. Sonra yapılması gereken daha önemli şeyleri düşünüyorum. Tekrar gözümü açıp kapadığımda bakıyorum ki isteklere bakılmış.  Ben değişim planıma hiyerarşiden başlamam gerektiğine inanıyorum. Bence yukarıdaki alıntıyı ufak bir gözden geçir, gerçekten yapman gerekenin bu olup olmadığını düşün. Eğer yapman gerekenin bu olduğuna inanıyorsan, saygı duyarım.

Sende şöyle düşün? Bölüm şefi arasındaki ve denetleme ekibi arasındaki farkı? Sence yetki farkı mı? Hayır, bölüm şefi görevinden daha iyi yapabileceğimi düşünüyorum ben sadece denetleme işini. Ama kimsenin bana yetkide gözü var demesini istemem? Ne zaman yorum yapsam hep olumsuzsun? Acaba bende mi sorun sen de mi? Yetki davası yaptığımı düşünüyorsan direk banla beni. Eğer öyle düşündüğümü sanıyorsan ve banlamazsan gerçekten gereksiz yorumlar ile insanları sürekli bu şekilde rencide ettiğini düşüneceğim? Banla, banla derken ben burada senaryo yapmıyorum :) Sadece benim en nefret ettiğim şeyi yüzüme vurdun. Bunu yapma bir daha...

Düşünmem gerektiği gibi düşündüm o konuda için rahat olsun. Ben nasıl Coder iken Arge'nin yapacağı şeyi yaptıysam (üstelik bana "seni argeye alalım" denildiğinde "sadece kullanıcı adımın rengi değişir, böyle hem coderliği bırakmamış olurum" dedim) sen de paşa paşa yönetime raporlarını gönderip önce hak edeceksin bu kadar basit. Aksini düşünen de yok. Deseydin ki kadroya geri gelmek istediğini ben gerekli kişiler ile konuşurdum. Halen birilerinin ortak kararıyla yapılıyor işler.

Ve bu konudaki evet diyenlerin çoğu olumsuz yönümü gördü. Kendilerine dönüp baktıkları için binlerce kez onlara teşekkürler. Bu onların başarısı. Sen de kendine bir başarı edinmeye çalış. Benim kimleri affedip kimlere şans verdiğimi asla tahmin edemezsin.

Şu an yaptıklarımı üye olsam da yaparım, Yetkin yokken o görevin getireceği sorumlulukları üstlenemiyorsan bana boş gider yapma. Senin yerindeyken bana söylenileni dikkate alıp kendimi kanıtlamaya çalışıyordum ben. Laf yetiştirmiyordum kimseye.

Ben seni küçümsemiyorum bak ama her cümlede olumsuzsun. Gerçekten en nefret ettiğim şey bu benim, her insan farklıdır. Lütfen bir daha böyle bir şey yaşamayalım.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler:
(25-09-2016 Saat: 22:11)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olumsuz çocuk ertan :D

bence de.

Sana değil ertank'a cevap yazdım zaten senin üzerinden, saygılı ol biraz, şahsıma hakaret edemezsin. Ayrıca bahsettiğiniz 3. kişinin gelmemesini istiyorsanız, özel mesaj ile mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca burada tartışma yaratarak şov yapmak, milletin huzurunu bozmak yerine özel mesaj atabilirsin.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-09-2016 Saat: 20:22)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-09-2016 Saat: 00:16)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şuan ki görevini bile beceremiyorken yükseltme işlemi alakasız olurdu.

bence de.

Sana değil ertank'a cevap yazdım zaten senin üzerinden, saygılı ol biraz, şahsıma hakaret edemezsin. Ayrıca bahsettiğiniz 3. kişinin gelmemesini istiyorsanız, özel mesaj ile mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca burada tartışma yaratarak şov yapmak, milletin huzurunu bozmak yerine özel mesaj atabilirsin.
Şov demek :hmm: :kahve:
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tartışmıyorsunuz şu an kavga ediyorsunuz.

@DeathAngeL bu şekilde belirtmen daha iyi ikimiz açısından. Elimden geldiğince dikkat edeceğim. Kadroya dönmek istediğini söyleseydin konuşurdum birileri ile. Bir çok kez yaptım bunu. Senin için bile yapmışımdır mutlaka.

Şu an kilitli konuya yorum atıyorsunuz ayrıca, anlamaya gayret isteyen bir şey değil kavga konusu şu an.

Bu arada forum istenildiği zaman aktif olabiliyormuş anlaşılan.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping