Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dergi Görev Dağılımları->02.08.2016
Dergi Görev Dağılımı Burdan Yapılacaktır Burda Amacımız Forum Üyelerinin Bizim Boş Durduğumuzu Zannetmemesidir.

Kamil55(Sorumlu):Dergi Görev Dağılımı,Dergi Düzeni Ve Dergi Görevlilerinin Takibi.Forumda Yetkili Alımı Takibi Sorumluya Aittir.

NameLessWarrior(Sorumlu Y.)(1):Dergi Düzenini Takip Eder,Sorumlunun Yetişemediği Yerlere Ulaşır.Forumda Aktif Olan Üye Takibi,Hangi Üyeler Aktif Kısmı Sorumlu Yardımcısına Aittir.

Hatake(Sorumlu Y.)(2):Dergi Düzenini Takip Eder,Sorumlunun Yetişemediği Yerlere Ulaşır.Forumda Önemli Konuların Takibini Yapar,Açılan Konular Hakkında Kısa Özetler Çıkararır.

ScarypoweR(Grafiker):Derginin İç-Dış Tasarımını Yapan Kişidir.Forumda Açılan Grafik Konularını Takip Eder Ve Onlar Hakkında Kısa Özetler Çıkarır.

xoxox(Editör):Dergide Yer Alacak Anketleri Hazırlar,Forumda Forum istatistikleri,Forum Röpörtajları,Ve Forum Akışı Hakkında Kısa Özetler Çıkarır.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Görevlilere görevleri hayırlı olsun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hepimize kolay gelsin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ilk yayın ne zaman @xoxox @kamil55
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-08-2016 Saat: 03:19)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ilk yayın ne zaman @xoxox @kamil55

Benim iç tasarımı yaptığım ve yetkililerin bana yazmamı istediklerini attığı zaman hocam İnşaallah :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pazartesi Çıkacak Hocam @edward
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@xoxox

@ScarypoweR

@Hatake

@NameLessWarrior

verdiğim konular hakkındaki raporlarınızı bekliyorum en son yarın saat 18:00
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çalışma bugün sizinle. --> 08.08.2016
- Tasarım bitti ancak kişilere göre renk ve tasarım ayarlanıyor --> 01.40
- @kamil55 ve @Hatake 'nin yazacağı sayfalar ayarlandı tasarımı yapıldı. --> 02.03
* NOT: Çalışmadığımızı düşünen arkadaşlar gelişmeleri takip edebilir. Güncelliyorum..
- @Hatake hocamın yardımlarıyla tasarımı farklılaştıracak güzel şeyler ekleniyor.. 02.39
- Hatake'nin içerik sayfası tamamlanmıştır! 02.51 (1 Saattir uğraşıyoruz sadece eklemelere)
- 5 Dakikalık bir mola :D 02.56
- Benim iç tasarımım yapıldı 03.19
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cidden belli bir emek veriyoruz ekip olarak umarım keyifli bir şekilde okursunuz^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emeği geçenlere tekrar teşekkür etmek istiyorum. @Hatake bize uyku yok hocam :D İnanmayabilirsiniz ama güzel bir şeyler geliyor.. Üstteki uygulama sence iyi mi hocam gelişmeleri yazıyorum ama ?
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-08-2016 Saat: 03:42)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Emeği geçenlere tekrar teşekkür etmek istiyorum. @Hatake bize uyku yok hocam :D İnanmayabilirsiniz ama güzel bir şeyler geliyor.. Üstteki uygulama sence iyi mi hocam gelişmeleri yazıyorum ama ?

Güzel güzel insanlar da bilsin hangi saatte hangi şartlar altında iş yaptığımızı ilgi artar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
- NameLessWarrior iç tasarım yapıldı. Ancak kendisinin yazıyı atması bekleniyor. 03.39

- Yeni kısım ekleme konuşuluyor 03.43

- Derginin sonuna Forumun Enleri koyulmasını uygun gördük.. 03.57

- xoxox iç tasarımı uygulandı. 04.24

- @kamil55 iç tasarımı uygulandı. 04.24

- Kapak fotoğrafına /arka/ geçiliyor. 04.24

- Kapak fotoğrafının da bitmesi ile şuanlık tasarım işi kalmamıştır. Ancak ek şeyler eklenebilir..
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yoruldum gençler biraz da sizde @xoxox @NameLessWarrior
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel# Tüm tasarımlar gözden geçirildi. Arka planları ve renk uyumu tekrar kendine özgü mü diye kontrol edildi. 10.55
---- İnşaallah bizim çalışmadığımızı düşünenler cevaplarını almıştırlar.. ----
Gönül ister ki SS atayım ama sürpriz olsun :)
@Hatake @kamil55 @NameLessWarrior @xoxox
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geceden haberim olmadığı için verimli olamadım kusura bakmayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-08-2016 Saat: 16:16)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Geceden haberim olmadığı için verimli olamadım kusura bakmayın.

Dedim ya Saat 4'e kadar bekliyorum diye :D Neyse insanlık hali olabilir.. Ben biraz daha düzenleme yapayım Arkadaşlar yazıları @xoxox 'a atın imla kurallarını düzenlesin. Sonra onaydan geçip bana atın tasarıma ekleyeyim.. Herkese duyurulur!
@NameLessWarrior @Hatake @xoxox @kamil55 Hocalarım lütfen bekliyorum atalım bu akşama
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ufak tefek şeyler ve ara sayfalar tasarlanıyor 18.11
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
gün içinde çıkacak demi? Pazartesi denilmişti sanırım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-08-2016 Saat: 19:34)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: gün içinde çıkacak demi? Pazartesi denilmişti sanırım

Kamil hocam girer ise inşaallah bu akşam sizler ile :) Millet de açık değil ki Hatake hocam ile beraber nereye kadar bilemiyorum. Hocam yarına da ertelenebilir çünkü gelecekleri yok :D
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emekleriniz güzel inşallah devam eder bekliyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping