Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07tr07 Şikayetciyim
Merhaba kardeşim foruma pre tema fln alicam konu kasarak yönetici olmak istersen gelebilirsin. Forumun adresi:

Arkadaslar  bu Adam ozelimden reklam yapti oyuzden sizlerle paylasayim dedim foto cekemedim mobilim cunku arkadaslar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Linki eklemesen iyiydi.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Evet Ama ne reklami yaptigini sizlere ispatlamak icin ekledim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Edit.

Yada Kısaca Bunu :D :D 

Benimde Forumumum var .com ama hiç bölyle yapmadım yapmam
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Edit.
aynen buydu iste :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2015 Saat: 18:27)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Edit.
Yada Kısaca Bunu :D :D 

Benimde Forumumum var .com ama hiç bölyle yapmadım yapmam

Bizimde .com forumumuz var ama hiç bir yerde yazmadım. Sen sürekli yazıyorsun orada burada. İnsanlar sana pm atıyor meraktan. Ve siteye geliyor dimi ? Sende çözmüşsün ..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayır Ondan Değil Sende Girişimcilik Yok Emek Konu Yapıom Rar'a Atıyorum Dosyayı Rar pass 'ıda Site Adresi Yapıyorum Reklam Değil Ama Üye Geliyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@#Pirate asla reklam yapamazsin 10tl disi sitesinin reklami yasak isi cakalliga vuruyorsun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@#Pirate Reklam Basbaya?
Birdaha Görürsem Uyarı Verdireceğim.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

PGM
Teşekkür verenler:
Forumuda forum değil isminde bile hayır yok :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yöneticinin cevap vereceği konuya tüm üyeler atlamış ilginç bir olay, bakalım birdahaki atlamanızda konudan sağ çıkabilecekmisiniz.
- Alakasız yorumlar, anlamayanların yorumları, papağan yorumları bunların hiç biri anlamış değilim. Sonra diyorsunuzki yöneticiler görevini yapmıyor, biz görevimizi yapsak günde hadi günüde geçtim şuanda bu konudaki üç kişi bir haftalık uzaklaştırılmıştı.

(Yöneticilerin cevap vereceği konuya mesaj atanlar sözlü uyarılacaktır, ondan sonra ısrarla devam ederse yüklü miktarda destek'ten uzaklaştırılacaktır.)
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping