Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eva Black Tema XML + 1.8 Uyarlama ve Türkçeleştirme
Merhaba Arkadaşlar İlk defa bir tema xml çıkartmaya calısdım hatalarım varsa özür dilerim .
Demo Site : 10tl.net Temayı Denemedim Fakat Bir Arkadaşımın Sitesinde Kurdurmustum Güzel Oldu Bende 1.8 Uyarlayıp Size Sundum.
Kod:
lolvakti/net
İndirme Adresi : 
Kod:
http://dosya.co/tk034b6rhurz/eva_black-theme.rar.html

Umarım Beğenirsiniz.

Virüs Total Link  
Kod:
https://www.virustotal.com/tr/url/d6cb3e275dc3010ec713f529d476e034d5b517efc19f48911cfb1f5ea424f8dc/analysis/1422617530/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birisi ftp çıkarabilirmi
@Kaosxp
@#Pøwér™
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumlar İçin Teşekkürler Ftp Çıkartmayı Bilen Varsa Özelden Resimli Olarak Anlatırsa Yeni Temalar Gelir Arkadaşlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar Bu Uyarlamak Değil Herkeze Söylüyorum 1.6 Teması Bu Resim Adresleri Düzeltilmiş Sadece Ve HızlıResim İle Yapılmış Sağlam Değil. Yoksa Xml yi Hesabımıza Atıp yayınlarız problem olmaz. 1.6 temalarıda postbit ve konu açma şablonu bozuk. gözükür.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-01-2015 Saat: 17:16)Kaosxp Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Resimlerde On Off İconu Kırık Onları Düzeltip Vereceğim Ve HizliResim İle Uyarlanmış Sağlam Değil Kısa Sürede Resimler Kırılacaktır Özelden İmages Klasörünü Ve Uyarlanmamış Halini Atarsanız Memnun Olacağım Sağlam Uyarlacağım .
Ö.Mesaj La Attım Hocam Banada Anlatırsanız Ftp Nasıl Yapılacagını Birdaki Temalar Sorunsuz Olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mesajımı Düzenledim Hocam Okuyun ... 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-01-2015 Saat: 17:22)Kaosxp Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mesajımı Düzenledim Hocam Okuyun ... 

Hocam Mybbdepoda Version 1.6 kısmını 1.8 yapın işlem tamamdır dediler olmamısmı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping