Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gelişmiş Top 10 | Ajaxlı Overview
Arkadaşlar gelişmiş top 10 modumuz yok sanırım bulamıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Genel Bakış Eklentisi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Genel Bakış Eklentisi (Overview)
Admin-kp-Başlangıç-Pluginler-g[b][font=Comic Sans MS][size=medium]enel Bakış Eklentisi Overview-aktifleştireceksin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler ufuk hocam +rep.

okadar sistem kullandım ilk kez bukadar kolay top10 kurdum (:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-01-2015 Saat: 17:44)jön türk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler ufuk hocam +rep.

okadar sistem kullandım ilk kez bukadar kolay top10 kurdum (:

Önemli Değil rep için teşekkürler Evet MyBB böledir Bunları Başkaları veya biz PHP ile kodluyor admin nikli adminimiz veya diğer adminler atıyor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bizi kimse duymadı galiba :) Ayarlarında yardımcı olabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Power ilgin için teşekkürler. +rep

Ayarlarına detaylı bakmadım ne gibi şeyler önerirsiniz?

Bir de öneri eklentileriniz nelerdir?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-01-2015 Saat: 17:54)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bizi kimse duymadı galiba :) Ayarlarında yardımcı olabilirim.

Arkadaş Forumda Daha Yeni . Açıklama yapmassan olmazki ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Site adresini verir misin ?
@ufufuk ; Arkadaş mybb biliyor belli.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
forumankara.10tr.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Onun Site Adresi bende Olduğu  için sıkıntı duymadım :) 
Arkadaş mybb biliyor belli. 

bu yorumu kimin açısından söledin ? Arkadaşın MyBB bildiği için yapamamasımı ? Yoksa Benim 
sana göre MyBB bilmememmi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin KP > Ayarlar > Genel Bakış Eklentisi (En Altında Sayfanın) en çok yazanları isterseniz evet sıra 1 seçin. Sonra en tanınmış üye evet 2 sonra en yeni konular evet 3 sonra en yeni mesajlar evet 4. Renkli kullanıcı nickleri isterseniz kullanıcı stillerini aktifleştir diyin.
--
@ufufuk ; Böyle küçük şeyler için tartışmaya gerek yok. Arkadaşın mybb bildiğini sana söyledim yalnızca.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam kurcalayacağım.

İlginiz için teşekkür ederim beyler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-01-2015 Saat: 18:05)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin KP > Ayarlar > Genel Bakış Eklentisi (En Altında Sayfanın) en çok yazanları isterseniz evet sıra 1 seçin. Sonra en tanınmış üye evet 2 sonra en yeni konular evet 3 sonra en yeni mesajlar evet 4. Renkli kullanıcı nickleri isterseniz kullanıcı stillerini aktifleştir diyin.
--
@ufufuk ; Böyle küçük şeyler için tartışmaya gerek yok. Arkadaşın mybb bildiğini sana söyledim yalnızca.
Ben Tam Olarak anlamadığım için söledim dediğin gibi;Böyle küçük şeyler için tartışmaya gerek yok. Kusura Bakma Artık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her şeye de cevap vermesen olmuyor mu ? Tamam anladık. Tam olarak ne dediğimi çıkaramamışsın işte.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-01-2015 Saat: 18:19)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her şeye de cevap vermesen olmuyor mu ? Tamam anladık. Tam olarak ne dediğimi çıkaramamışsın işte.
Sana Göre Olmuyor. Attığın Yorumu Bilmiyorsun Heralde ? Senin yazdığın CÜMLEYE karşılık olarak Yazdım 

Bu Tartışmada Burda Bitsin.

@#Pøwér™
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:foru -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping