Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Corleone şikayet.
Sebepsiz uyarı veriyor, tartışma çıkmadığı halde veya başka birşey olmadığı halde konuyu kilitliyor ve ayrıca tugrul'da kilitli konuya yorum atıyor.

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=68874

Gerçekleri söyleyince kendine yediremiyor, yetkili ya uyarı veriyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=68869 

Burayıda Ekle Aynısını yapıyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu dağılmasın/sapmasın dediğinden sonra yorum atmadım, yorum atmamın sebebi ise kullandığım her avatarı başka sitelerde senin adında görüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-12-2014 Saat: 00:34)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu dağılmasın/sapmasın dediğinden sonra yorum atmadım, yorum atmamın sebebi ise kullandığım her avatarı başka sitelerde senin adında görüyorum.

Tapusumu Var Acaba Üstünde Çoluk Çocukla Uğrasıyoruz Ya?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok saçma bi tartışma olmuş konuda ki...
Corleone uyarı puanı bence boşuna vermişssin,kolay kolay uyarı puanını kullanmasan daha iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1:ben kilitli konuya atmadim kilitlenmeeen once attim
2.bence gereksiZ sikaye
3.uyari sebebsiz vermissin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Corleone şu uyarı oyuncak değil bunu söyleyeyim. Sözlü bile uyarmadan uyarı veriyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üst Yetkililer Gelip Halleder. Birşey Demiyorum Ben.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teknology ne kıskanç herifsin sen 

Yalancı ve Kıskanç 
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar şu forumda her gün birbirinizi gören birbirinizle muhattap olan insanlarsınız ne gerek var tartışıp birbirinizi üzüp kırmaya şu çatı altında hiç kimseye yakışmıyor bu tarz davranışlar, çocuklaşmaya gerek yok ki seviyeli bir şekilde konuşup halledilebilir her şey gerek yok böyle şeylere..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-12-2014 Saat: 00:35)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1:ben kilitli konuya atmadim kilitlenmeeen once attim
2.bence gereksiZ sikaye
3.uyari sebebsiz vermissin

Türkçeyi düzgün kullan, sen bir türksün uyarı sebebsiz ise şikayet neden gereksiz olsun? Ayrıca konu kilitlendikten sonra atmışsın, konudada gözüküyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam tekno sen oyle bil bende seni sikayet edeyim
-mobildeyim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-12-2014 Saat: 01:11)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam tekno sen oyle bil bende seni sikayet edeyim
-mobildeyim

Bekliyorum, herhangi bir sebep olmadan edemessinki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Wtf diyen benmiyim yorumunu editlesende resim var
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim, editlemiyorum istediğini yap.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-12-2014 Saat: 00:32)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sebepsiz uyarı veriyor, tartışma çıkmadığı halde veya başka birşey olmadığı halde konuyu kilitliyor ve ayrıca tugrul'da kilitli konuya yorum atıyor.

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=68874

Gerçekleri söyleyince kendine yediremiyor, yetkili ya uyarı veriyor.

(30-12-2014 Saat: 00:32)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=68869 

Burayıda Ekle Aynısını yapıyorsun.

(30-12-2014 Saat: 00:34)Teknology Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu dağılmasın/sapmasın dediğinden sonra yorum atmadım, yorum atmamın sebebi ise kullandığım her avatarı başka sitelerde senin adında görüyorum.

Bunu da sen çıkardın herhalde ne zamandır yöneticiyi üyeler uyarır oldu.Bu yeni kural mı?
Forum kurallarını ben yazdım ben böyle bişey bilmiyorum.Ben şunu anlamıyorum Teknology farkında mısın bilmiyorum gözüme çarpmaya başladı tamamen artık sürekli yeni yöneticileri saldırma ve onların açıklarını arama peşindesin.Görmüyorum sanma.O yüzden yetkin olmayan bişeyi yapmaya çalışma.
İkincisi forumun hangi kuralında yazıyor tasarım konularını birleştirmek zorundadır diye yada art arda açılan konuları birleştirmek zorunluluğu var öyle bişey yok.Bişeyler uydurmayın.Flood yasaktır.Flood çok kısa sürede sürekli mesaj atmak.
Bunu şöyle değerlendirebiliriz.Sürekli aynı konu açmak flood.defalarca aynı mesajı atmak farklı konularda olsa flood sayılır.Uyarı zaten bugünlük bence az ama madem yöneticimiz bunu uygun görmüşse uygundur ve gereksiz değildir.
Bana kalsa bir haftadan fazla olmalı.Yani Teknology insiyatif kullanmış.1 gün içinde sözlü uyarı vermek saçma olurdu.Aylık yada yıllık olsa amenna ama bir gün için sözlü uyarı verilmez sözlü uyarı sayabilirsiniz.
(30-12-2014 Saat: 00:34)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Tapusumu Var Acaba Üstünde Çoluk Çocukla Uğrasıyoruz Ya?

Bu söz yönetici yakışmaz  tasvif etmediğim şeyler bu da benim sana uyarım Corleone kelimelerini düzgün seç.Burada 10tl.net temsil ediyorsun kişisel duygularını bu gibi durumlarda yansıtma.

(30-12-2014 Saat: 00:36)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Corleone şu uyarı oyuncak değil bunu söyleyeyim. Sözlü bile uyarmadan uyarı veriyorsun.
Uyarı vermesini doğru bulmayabilirsin herkes aynı düşünmeyebilir söyleyiş tarzı bu olmalı Power sende yönetici arkadaşını uyarırken böyle uyarmamasının uyarı kolay kullanmamalısın diyebilirsin.Daha dikkatli ol.

(30-12-2014 Saat: 00:47)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teknology ne kıskanç herifsin sen 
(30-12-2014 Saat: 00:47)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yalancı ve Kıskanç 
Burada  konuyu tartışmaya satışmaya ne gerek var neden hakaret ediyorsun doğru olsa sen bunu böyle burada böyle söyleyemezsin.sende uyarı alacaksın forumda böyle konuşmayacağını bilmen gerekiyor.

(30-12-2014 Saat: 01:11)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam tekno sen oyle bil bende seni sikayet edeyim
-mobildeyim

(30-12-2014 Saat: 01:20)Tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Wtf diyen benmiyim yorumunu editlesende resim var

Tuğrul tartışmaya çıkarmaya yönelik şeylerle konuşuyorsun.Madem bir yanlış varsa neden gerekeni yapmıyorsun göz yumuyorsun?

(30-12-2014 Saat: 00:53)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar şu forumda her gün birbirinizi gören birbirinizle muhattap olan insanlarsınız ne gerek var tartışıp birbirinizi üzüp kırmaya şu çatı altında hiç kimseye yakışmıyor bu tarz davranışlar, çocuklaşmaya gerek yok ki seviyeli bir şekilde konuşup halledilebilir her şey gerek yok böyle şeylere..

Grafikeriniz nikli arkadaşı tebrik ediyorum söylemek istediklerimi yazmış bu yazı okuyup anlamalısınız.
Şikayet bölümünde şikayet olduğunda genel şef ve yukarısı konuyu çözer.Alakası olmayan yöneticilerin ve üyelerin burada işi yoktur.Tekrarı olursa gerekeni yaparım toplu şekilde sözlü uyarıdır...

Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O zaman sorun çözüldü.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adminim kurallarda oneri sikayete bs ler o sekilde karisamaz diyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biz sadece yorumumuzu belirtiyoruz..
Ara