Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benimle Alip Veremediginiz Ne
Evet arkadaslar benimle Alip veremediginiz Ne Soylermisiniz Yeni üyeler konulyu bilmedikleri icin lutfen yorum yazmasinlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Seninle alıp veremediğimiz şu ; banlandığından beri sürekli multi hesap açıyorsun ve yöneticiler banlamaktan bıktılar. Hiç multi hesap açmayıp bekleseydin banın açılabilirdi. Bununla ilgili yönetimde konu açıldı seni affetmek için. Ama sürekli multi hesap açıtığın ve biraz sert tavırların olmadığı için öyle bir karar çıkmadı ve ip banı yedin. Artık hiç multi hesap açmayıp ilk girdiğin hesabın banının açılmasını beklerdim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş seni tanimadigim iiçin birey diyemiyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-04-2014 Saat: 10:13)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Seninle alıp veremediğimiz şu ; banlandığından beri sürekli multi hesap açıyorsun ve yöneticiler banlamaktan bıktılar. Hiç multi hesap açmayıp bekleseydin banın açılabilirdi. Bununla ilgili yönetimde konu açıldı seni affetmek için. Ama sürekli multi hesap açıtığın ve biraz sert tavırların olmadığı için öyle bir karar çıkmadı ve ip banı yedin. Artık hiç multi hesap açmayıp ilk girdiğin hesabın banının açılmasını beklerdim.

Katılıyorum, index atıp kendi forumlarına hacker gibi gösteriyorsun kendini ve ayrıca 29 yaşında olduğuna kimse inanmıyor. 29 yaşındaysan kanıt filan gösterir misin?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu Soruyu Sana Sormak Lazım Aslında Senin Benimle Alıp Vermeediğin Ne Ben Sana Ne Kadar Yardımda Bulunayım Sonra Küfürler Yağdır Bana..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-04-2014 Saat: 10:27)BayBiLGiLi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş seni tanimadigim iiçin birey diyemiyorum

Kendi kendine konuşma.

+ Bizi o kadar uğraştırıyorsun ki artık affedilecek durumdan çıktın. Aslında daha önceleri TaaRRuz hocamız bütün iyi niyetini kullanarak banını açma yönünde eğilim göstermişti. Ancak sen sabırsız davranıp defalarca multi hesap açtın. Bu yüzden banın hiç açılmayacak. Sana sormak lazım Sen bizimle ne alıp veremiyorsun ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping