Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BossTR v3 Tema [jQuery + CSS + HTML + PHP] Paylaşımda
Tema Adı: BossTR v3
Tema Yapımcısı: BossTR
Tema Version: 1.6.x
Tema Güvenlimi?: Evet, güvenli.
Tema Ücreti: Ücretsiz
Tema Demo: http://creationepic.10tl.net/

Kod:
http://pvp-forum.net/temalar/BossTR-Tema-v3.xml
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güzel tema sağol..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Rica ederim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Eyvallah, Rep Verip Alamayanlar, Çalmaya Uğraşanlar Alin Lazim OLUR. Ellerine Sağlık Kardeşim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Rica ederim, onun için paylaştım zaten
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
harika :)
PGM
Teşekkür verenler:
Sırf böyle bir tema yapmak için uğraştın teşekkür ederim.
İnş daha iyilerinide yaparsın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Rica ederim umarım daha iyilerini yaparım teşekkürler yorumlar için
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılı bir tema tebrik ederim.
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler, umarım destek.10tl.net'te nice güzel temalar paylaşabilirim ve hep beraber güzel vakitler geçiririz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Edit tema güzelmiş inşallah ileride default tema üzerinden sıfır kendi çizimin ve kodlaman olur o günleri nasip etsin :)
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
editmi :) nerden çıkardın edit olduğunu ? default tema üzeri kodlamadır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi size edit tema nedemek olduğunu uzun uzun anlatırdım kısa bir değeneyim temayı olsturduğun kısım çoğu alıntı temalar'dan bu temları bulup çıkartırım dahi hatta desteğin şuan kullandığı tema'dan dahi alıntı var oyüzden böyle tartısmalı konulara fazla giremiyorum tema yapıp çizip kodlamak tema yaptım dersin yanlız farklı temaların kodlarını 1 temaya giydirmek'te edit'tir bu farkı işallah anlayabilmişsinizdir kolaygelsin daha fazla yorum yapıp konu uzatmayacağım.
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Demek istediğinizi gayet iyi anladımda, şöyle diyeyim temanın grafiklerini yapmak grafikerin işidir değilmi? evet kodlamasınıda yapmak coderin işidir ben kodlamaktanda anlıyorum çizmektende kafamda tasarlıyorum ve yapıyorum ares isminizi bilmiyorum oyuzden ares diyorum şimdi jquery kodlaması yapmak bayağı bilgi gerektirir değilmi bu sebeble jqueryler ister istemez başka yerlerden teymin edilmek zorunda sonrasında gelelim normal kodlamaya normal kodlamada 0 tema üzerinden css kodları saatlerce tek tek denenerek elimle yapılmıştır genede size hak veriyorum temalar birbirlerine çok benziyor bunları benzetmemeye çalışacağım bir dahaki serimde hassasiyetiniz için teşekkürler saygıda kusur ettiysem özür dilerim iyi akşamlar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-03-2014 Saat: 01:16)BossTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Demek istediğinizi gayet iyi anladımda, şöyle diyeyim temanın grafiklerini yapmak grafikerin işidir değilmi? evet kodlamasınıda yapmak coderin işidir ben kodlamaktanda anlıyorum çizmektende kafamda tasarlıyorum ve yapıyorum ares isminizi bilmiyorum oyuzden ares diyorum şimdi jquery kodlaması yapmak bayağı bilgi gerektirir değilmi bu sebeble jqueryler ister istemez başka yerlerden teymin edilmek zorunda sonrasında gelelim normal kodlamaya normal kodlamada 0 tema üzerinden css kodları saatlerce tek tek denenerek elimle yapılmıştır genede size hak veriyorum temalar birbirlerine çok benziyor bunları benzetmemeye çalışacağım bir dahaki serimde hassasiyetiniz için teşekkürler saygıda kusur ettiysem özür dilerim iyi akşamlar
jQuery nerde bu temada ben göremedim

Benim tasarımlarımdada bütün kodlar bana ait değildi. Zamanla kodları düzenleyerek gelişiliyor. Header desek RS v5'i anımsatmış. Fikir önemli fikir...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
jQuery login box'ta :) ve üye profilde jQuery var rayray
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sevgili BossTR kodlama yapamıyorusunuz sadece editliyorsunuz tema'da grfikleri değişiyorsun yani yine aynı konuya dönüyoruz'ki edit ediyoruz buduruma ve tema'da editlenmiş oluyor gelelim grafik ve kodlama konusuna iki konuna uzman olan yapıp paylasanlara'da webtasarımcı'sı diyoruz bu alan'da olan kişiler bunu konuyu iyibilir ve bilmelidir ve Halen edit olmadığını savunuyorsunuz sadece susuyorum çoğu şeyi ince detayına kadar yazıp verirdim ama artık uğraşmıyorum oyüzden siz nasıl adlandırmak istiyorsanız öyle diyin ister kendiz yaptınız ister edit sadece bu burda geçerli kalır profesyonel yerlerde aynısı yaptığınız'da size dur derler bilesiniz iyi forumlar.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
anladım teşekkürler bilgilendirme için sizede iyi forumlar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tema hakkında sorun ve görüşlerınızı bu başlık altında bıldırebılırsınız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
güzel tema olmuş tebrikler
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform