Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jackborn17 Şikayet
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=46762&pid=274254#pid274254 yaptığım rankları .comlu bi forumda ben yaptım diye paylaşmış halada ben yaptım yiyosa psd paylaş diyor
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net le ne alakası var ? .COM LU SİTE DİYON BİDE
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
çok alakası var emeğe saygı psd çıkar yiyosa ver adamların önüne konuşturma şimdi beni burda
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ben emeğimi kimseye yedirmem bilader ha 10tl.net olsun ha org ha com herkez haddini bilicek.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
yağcı buda banlarsanızbanlayın lan
.coml u siteyle alakası 10TL.NETİN

(11-10-2013 Saat: 22:10)JocqeR` Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben emeğimi kimseye yedirmem bilader ha 10tl.net olsun ha org ha com herkez haddini bilicek.
bu forumda bi yanlışım yok malesef bu bi sebep olamaz saçma sapan işler
git .com da yaşa sen
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bu forumda sana saygımı bozmıcam diğer forumda yaptım yapıcağımı öncedende birsürü ranklarımı çalmıştın logolarımı en fazlada imzalarımı paylaşmıştın neyse ne demişler Taklit Ediliyorsan Bir Profesyonelsindir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Jocger git oraya üye ol psd ver adminin eline bu emek hırsızını banlat allahın terbiyesizi azımı bozdurcak bu mübarek cuma gününde !

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-10-2013 Saat: 22:15)JocqeR` Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu forumda sana saygımı bozmıcam diğer forumda yaptım yapıcağımı öncedende birsürü ranklarımı çalmıştın logolarımı en fazlada imzalarımı paylaşmıştın neyse ne demişler Taklit Ediliyorsan Bir Profesyonelsindir

tehdit etmiyorum sonra görüşçez diyorum zaten asıl grafikerlikte iyi değilim :) evet dediğin gibi taklitini yapıyom hadi bb bide kendine s2 VİP HACK :D demiş :P
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
yaptım zaten orda bayadır üyeyim cold hack ve s2 vip hack almıştım ordaki ismimde asilzad3
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
dediğim gibi 10tl.net le alakası yok hepsi .com lu sitede bu adamların
Tykhe™ BUDA furikan4554 OLABİLİR
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
sen bekle sen öbür dünyada görüşücez senle emek hırsızı nasıl olurmuş gör bakalım emdiğin süt burnundan gelecek konuştukça batıyosun biri banlıyamazmı şunu itiraf bile etti paylaştımk diye hırsız

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
tamam fazla uzatmayalım görüşürüz bu arada neyse burayla alakası olmayan bi şey
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Burayla alakası yok ama ailenle alakası olan bişey konuyu kapatıyorum daha devam ederse neyse konu kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping