Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum GM Şikayet !
Arkadaşlar Forum Gm
http://forumgm.10tl.net/

1000 üye ziyaretçisi flan var

Bana 50 konu karşılığında 1 Hafta reklam yapılacağını söyledi forumundada böyle bir konu var
neyse konuları açtım 14 konu açtım toplam ..

Benim bi işim çıktı ve arkadaşa 14 konuyla 1 kaç gün reklamım dursun devam ederim dedim ?
oda bana olmaz dedi
bende vazgeçtim Ve konularımı silmeye karar verdim
böyle bir şey var forumlarda yani istemiyorum ben en özgür hakkım değilmi ? kaldırmak istiyorum sonuçta _
ona konuları kaldırırmısınız dedim
baktım cevap vermiyo neyse ben kaldırırım kardeş dedim

ARKADAŞ BİZİ BANLADI ..
k6y3k3hj.png

Skypeden 1 kaç resim
ti6mmuae.png
bvewnmlv.png

Son olarak belki forumdan 1 kaç kişi dost arkadaş gelip konuyu sabote etmek amaçlı sen haksızsın tarzı mesajlar atabilirler.Ama ben konuyu Yetkililere bırakıyorum ben 50 konu dedim ama 50 konu açmadım kısacası vazgeçtim ve Konularımı kaldırmak istiyorum Ama ban atıyor..

olay bu haksız bir durum var Bu arkadaş başka kişilerede böylemi yapıyor acaba bilemiyorum konuyu Üst mevkilerdeki arkadaşlara bırakıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben sana zorlamı konu açtırdım geldın kendın yazdın ben konu açıcam reklam yapalım bnde tamam dedım sende 1 saat once bana 30 saat sonra işim var çıkmam lazım konularımı sılıcem dedın bende hayır dedım ve banladım.

Bu şikayetmı oluyor şimdi hadi zorla açtırsam neyse
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim beraz yalan yanlış anlattın galiba ?
konuyu tersine çevirme lütfen .ben konularımı kaldırmak istiyorum dostum sen ban atıyorsun . Zorlası falan yokki ben kaldırmak istiyorum yani en temel hakkım bu benim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yav ne yazarsan yaz umrumda değil tamam mı.Yalanmış sanki adama zorla konu açtırdık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
adam 50 konu acarsan vereçekmiş yani bişi yapılamaz .
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Seo hakkında ki her sorunuz için buradayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben kaldırmak istiyorum siz ban atıyorsunuz nesi yalan bunun bi anlaşmamız yok bizim siz 50 konu açın başlayın biz reklamı koyarız 50 konu olunca bide sağlam olsun falan filan yoksa koymam dediniz ama ben 50 konu açmadım 14 konu açtım sonra şöyle 1 2 gün reklamımı koysanız dedim rica ettim hayır dediniz tamam eyvallah ama bende vazgeçtim istemedim konularımı kaldırmak istedim .Siz ban attınız .

(06-09-2013 Saat: 21:08)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı: adam 50 konu acarsan vereçekmiş yani bişi yapılamaz .

ben kaldırmak istiyorum konularımı ,İstemiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-09-2013 Saat: 21:08)HonoraryMore Nickli Kullanıcıdan Alıntı: adam 50 konu acarsan vereçekmiş yani bişi yapılamaz .

Aynen anlamıyokı.Her halde yedıremedı işim var dedı ve hala burda ne işi varsa sonra konularımı sil diyo şimdi ben napıyım hala haklıyım diyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-09-2013 Saat: 21:12)HardDrinker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Aynen anlamıyokı.Her halde yedıremedı işim var dedı ve hala burda ne işi varsa sonra konularımı sil diyo şimdi ben napıyım hala haklıyım diyor

Cümlelerinize az dikkat edin lütfen.Ben İstemiyorum dostum konu monu kaldırmak istiyorum sen resmen kullanılmış duruma düşürdün binevi.Kaldırmak istedim ban attın
Senin yaptığın banı atayım konularını silmesin konu sayımız artsın ,bu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynısını banada demişti. Bence sahtekarlık var olayın içinde. Zaten 50lere yaklaşınca ban atarlardıki buna.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-09-2013 Saat: 21:24)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aynısını banada demişti. Bence sahtekarlık var olayın içinde. Zaten 50lere yaklaşınca ban atarlardıki buna.

Kim sahtekar?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kullancının Konularını Kaldırmak yada Kaldırtmak İstemesi Bence Normal Bir durum Gibi Görünüyor. Kullanıcı İsterse Kaldırabilir Konularını İsterse Bırakabilir.
ve Helper : Sahtekar Kelimesini Kullanmak Yanlış Olur İşin Tamamını Öğrenmeden.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neden açtı ozaman açmasaydı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben kladırmak istiyorum , açmasaydıyla alakası yok bu işin siz gelen geçene böylemi yapıyosunuz yok hani böyle şeyler var flan demiştinizde skypede resimdede görünüyor.Ve ayrıca açtım kapatmak istiyorum,bu benim hakkım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siz Bir Kural Belirlemişsiniz (50 Konu Reklam) Benzerinden. Arkadaş Bunu Kabul Etmiş ancak Sonradan Vazgeçmiş.

İşin İç Yüzünü,Aranızda Geçen Diyalogları Bilemem. İlk Mesajdan Anladıklarım Bunlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-09-2013 Saat: 21:44)CosarMt2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben kladırmak istiyorum , açmasaydıyla alakası yok bu işin siz gelen geçene böylemi yapıyosunuz yok hani böyle şeyler var flan demiştinizde skypede resimdede görünüyor.Ve ayrıca açtım kapatmak istiyorum,bu benim hakkım

Bakın üsttede belirttiğim gibi Vazgeçtim ve ben konularımı kaldırmak istiyorum daha bir konumu kaldırdım hemen ban attı "Ban sebebi : by"

hani başkalarınında canı yanmasın bu durumdan burda bi haksızlık var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ozaman bende destekteki konularımın kaldırılmasını ısteyeyım burda yasakya konu sılmek kaldırmak benım sıtemdede yasak.50 konu açsın reklamı yapıcaktım.Açmaya başladı.Sonra kardeş 30 dkka sonra işim var dedı 14 konum var dedı 1 gunluk reklam yaparmısın dedım.Bende olmaz dedım.Oda gelmiş sil diyor konularımı.İşi varmıs guya hala burda kendısı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
işime gidip gitmemem Özel durumlarım Sizi Hiç Alakadar etmez.
Böyle bir kuralınız varmı ben göremiyorum çünkü üyelik sözleşmesinde yazmıyorda . Ve ayrıca bide şu forum kurallarınıza bakayım

Alıntı:1. Konuları, gerekli bölüme açmamakta ısrar eden üyeler yasaklanacaktır. Bunun dışında flood yapmayarak kazara veya başka nedenlerden dolayı yanlış bölüme açılan konular kilitlenecektir.

2. Üst üste "Reklam" konuları açan üyelerin foruma erişimi durdurulacaktır.

3. Üyelerin birbirine küfür (kısaltılmış veya sansürlenmiş), hakaret, küçük düşürücü sözleri veya tartışma yaratacak konuları direk kilitlenecektir. Sorununuz varsa pm ile bildiriniz, yoksa rütbenizden veya üyeliğinizden olursunuz..

Tartışmayı ilk başlatan üye "4" gün yasaklama alacaktır. Bunun dışında aynı hatayı tekrarlayan ve haklı olsa bile konu açan üyeler yasaklanacaktır.

Sizin adınıza açılmış bir konu varsa müdahale etmeyin; yoksa kimin haklı olup/olmadığına bakılmaksızın yasaklanma alabilirsiniz. Bu durumlarda "Leoan" İsimli yöneticiye pm atmanız yeterlidir.

4. Dini ve siyasi içerikli veya tartışmaya açıkça sebebiyet verecek türden konular açmak yasaktır. Konuyu açan ve tartışanlar yasaklanacaktır.

5. Herhangi bir konu altında; konu ile alakası olmayan mesajlar silinecektir.

Adam haklı beyler, sakin ol şampiyon gibi mesajlar konu sahibine saygısızlık olacaktır.

6. "Forumu bırakıyorum" başlıklı konular açmak yasaktır.

7. Moderator veya co admin'lerin herhangi bir üyeye "Argo" sözcük kullanma veya onu küçümseme, forum dışı (msn vs) olayları kanıt olarak gösterme hakkı yoktur.

8. Üye yasaklanmasında küfürden ziyade argo sözcük kullanımı bile yasaktır.

9. Başkaları istemedikçe onları ilgilendiren resim,video veya birşey paylaşmak kural dışıdır.

10. Görevini yapmayan moderator veya üst makamların yetkisi alınacaktır. Görevlerinden birisi bol bol konu açmaktır. Eski paylaşımlardan ziyade, süreklilik önemlidir. Ayrıca rütbelerine güvenip sınırı aşan moderator'ler uyarılmadan rütbesiz konuma geçecektir

Saçma mesaj yazanlar'ın yasaklanma gün sayısı 15 olacaktır.

İzin alınarak forum yarışması açılabilir. Zaten olumlu geri dönüş yapıyorum

(En son düzenleme: 07-19-2013 11:30 PM Leoan.)

Ben burada öyle bir kural göremiyorumda ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kural demedım yasak dedım ;) neyse sen yazmaya devam et
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yasaksa böyle şeyler kendi içinizde paylaşmayacaksınız
üyelerinde bilmesi gerekiyor değilmi ?

Hayır bizim bi bilgimiz yokta ? kendi kendinize bi yasak koymuşsunuz paylaşsaydınız keşke bu yasak demek kurallara giriyor.

Bu yasak falan bu tür şeyler kurallara girmiyormu ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-09-2013 Saat: 21:54)HardDrinker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kural demedım yasak dedım ;) neyse sen yazmaya devam et

Baban sana bilgisayara girme diye kural koydu bu bir yasaktır. Düşünmeden mi yazıyorsunuz nedir.

Edward büyük ihtimalle yapmazlardı zaten. 50 Konu açtımmı siteden şutlayacaklar. Yani belli oluyor bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 10 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping