Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafikerlerden Şikayetçiyim
Grafikerlerden şikaetçiyim logo istediğim halde hiç bir grafiker konum ile ilgilenmiyor. Sağolsun yurisa olmasa ne yapacağım. Online oldugundan başka konuya yorum atıyor ama benim konuma bakmıyorlar. Bu konu üzerinde ilgilenilirse çok iyi olur.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İmzamı okuda konuş
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2013 Saat: 12:24)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İmzamı okuda konuş!

Ünlem İşaretini Siliniz Lütfen
+++++
Böyle Konu Çok Açıldı Grafikerlerinde İşleri Var Hop Diye Yapacak Halleri Yok. Bu Arada Teşekkürler.
PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim forum kurallarını bilmeden yorum atıyorlar bırak.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben Bir Adet Yapayım Beğenirseniz Sorun Kalmaz .
PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2013 Saat: 12:26)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim forum kurallarını bilmeden yorum atıyorlar bırak.

Kardeşim Ben Bir Konu Açmıştım
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=43013

Ben Grafikerlere Suç Atmıyorum Benim İsteğim Grafiker YEtkili Başvurusu Şartını Düşürsünlerki Daha Çok Grafikerler Olup İsteklere Hemen CEvap Verilir.
PGM
Teşekkür verenler:
Grafiker Sayisi Artmali Bence Ama Illa Grafiker Olanlar Grafik Yapmiyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu başlığı yanlış bir kere Lerden mi? Tek işi ben yapıyorum diğerleri hep offline girsene yardım etmiyor. Özelden'de bana patlıyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Emsalsiz Buyur Konuna Gönderdim Bakabilirsin .

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=44798&pid=262860#pid262860
PGM
Teşekkür verenler:
saol.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@EmSaLSiZ Katılıyorum Kardeşim Konuna ;) Çoğu Üye İstiyor Hiçbir Grafiker Yapmıyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
13 14 yasındakilere rütbe veriliyor :S
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2013 Saat: 12:50)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 13 14 yasındakilere rütbe veriliyor :S

15. Akıl yaşta değil baştadır. Mesajından avatarından herşeyinde belli oluyor nasıl biri olduğun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
:) Tamam sözüne katılıyorum. Ama ömde kör diyorsun bana ama asıl kör olan kişi şuan konuştugum kişidir. Aslında Kör Demiyelim Sen Alınırsın Şimdi Dikkatsiz diyelim sana.

Mesajımda avatarımda ne var ? Hani akıl yaşta değil baştadır diyordun ? ben avatarıma bebek resmi koysam bebekmi olacağım?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2013 Saat: 12:55)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: :) Tamam sözüne katılıyorum. Ama ömde kör diyorsun bana ama asıl kör olan kişi şuan konuştugum kişidir. Aslında Kör Demiyelim Sen Alınırsın Şimdi Dikkatsiz diyelim sana.

Mesajımda avatarımda ne var ? Hani akıl yaşta değil baştadır diyordun ? ben avatarıma bebek resmi koysam bebekmi olacağım?

Hayır. Çocuksu davranışa girer. (nan)Körlülük yapıyorsun. Ben destek veriyorum elimden geldiğince. İmzamdada yazdım bu aralar meşgulüm diye. Çok acilse Öm atınız dedim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Akıl yaşta değil baştadır, küçük düşürmek için böyle saçma yollara gerek yok. Bende 15 yaşındayım, Olgun olunca zaten hiçbir alanda yaş sıkıntısı çekmezsin, senin bu davranışların Olgun olmadığını gösteriyor. İsrersen 30 yaşında ol, Olgun olamadıktan sonra yaşın bir anlamı, manası yok.. Hatta daha ileri git dersen davranışların 10 - 15 yaş arası oluğunu gösteriyor. Konuyu kilitliyorum, tartışmayı alevlendirmeyin..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping