Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Sitemi Başka Hosta Taşımak
Sitemi Başka Hosta Nasıl Taşırım Lütfen Yardım Ediniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşım hosta taşıyamazsın 10tl.net sana host + alan adı sağlıyor. yani senin domainin 10tl.net olup siteni başka hosta devredemezsin. Googlede arama yaparsanız bedava host ve alan adı veren yerler var oralardan istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz ancak 10tl.net'te iken hostunuz değişmez ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2013 Saat: 18:20)NEXT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşım hosta taşıyamazsın 10tl.net sana host + alan adı sağlıyor. yani senin domainin 10tl.net olup siteni başka hosta devredemezsin. Googlede arama yaparsanız bedava host ve alan adı veren yerler var oralardan istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz ancak 10tl.net'te iken hostunuz değişmez ;)

Te be ya bana ftp bilgileri lazım.Veya Forumdaki üyelir felan tışyabilirmiyim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2013 Saat: 18:20)NEXT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşım hosta taşıyamazsın 10tl.net sana host + alan adı sağlıyor. yani senin domainin 10tl.net olup siteni başka hosta devredemezsin. Googlede arama yaparsanız bedava host ve alan adı veren yerler var oralardan istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz ancak 10tl.net'te iken hostunuz değişmez ;)

Bilmediğimiz sorulara cevap vermeyelim.Kimseyi yanlış bilgilendirmeyelim...

Admin Paneli ►► Araçlar&Bakımdan Veritabanı yedeğini indirirsin.Daha sonra yeni hostuna ve domainine mybb kurarsın.Sonra phpmyadmine gelip indirdiğin yedeği içeri aktar yöntemi ile sisteme yükleyebilirsin.

“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2013 Saat: 18:27)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bilmediğimiz sorulara cevap vermeyelim.Kimseyi yanlış bilgilendirmeyelim...

Admin Paneli ►► Araçlar&Bakımdan Veritabanı yedeğini indirirsin.Daha sonra yeni hostuna ve domainine mybb kurarsın.Sonra phpmyadmine gelip indirdiğin yedeği içeri aktar yöntemi ile sisteme yükleyebilirsin.

sağol.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1.si 2 konu açma.
2csi Ben önceki konuda size söylemiştim?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Taşınması bir bakımdan mümkün gibi.

yapılandırma kısmına bir göz atın panelde biraz uğraşın.

Yedek Al seçeneği vardı ona tıkladığınızda dosyalar dışa aktar veya içe aktar seçeneği var dışa aktra tıklayın yedeklemeyi indirin aldığınız hosta dosyları ftp taşıyın.

Detay İstersen Bana Ulaş Taşıma İşini Yaparım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Script Cekmek Ne Ise Yarar ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform