Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkaplan renk verme
Merhaba arkadaşlar ben forumumda ki arkaplan rengini koyulaştırmak istiyorum arkaplan dediğim yer hani Forum isimleri yazıyor ya Tanışalım Duyurular Yetki Başvuru gibi forum isimlerinin arkaplanı beyaz ben bunu koyulaştırmak istiyorum forum adresim www.forumgaf.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Resimle Destek
rp0qx.png
Kırmızı kutu içine aldığım yerler beyaz ya ben o rengi nasıl değiştirebilirim tabi öyle komple tüm forumun rengi değişicek
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben şöyle değiştiriyorum;

Admin KP - Şablon - Kullandıgınız Tema - global.css - Stil Sayfası Düzenle: Gelişmiş Mod

Arka plan beyaz demiştiniz ozaman fff olarak aratın tahminen 5 10 en fazla 15 tane çıkar ben bunların rengini kırmızı yapıyorum 5 10 saniye bekliyorum sonra siteyi yeniliyorum bakıyorum ki başka bir yazı kırmızı olmuş.. Onu tekrar fff yapıp diğer fff rengini kırmızıya çeviriyorum falan falan böyle gidiyor deneye deneye yapıyorum yani :) Sizde yapabilirsiniz :)

Resimi yeni gördüm: a:link { teki color'ı ve a:visited { teki color'a istediğiniz renk kodunu yapıştırın..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2013 Saat: 16:51)xlaw5 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben şöyle değiştiriyorum;

Admin KP - Şablon - Kullandıgınız Tema - global.css - Stil Sayfası Düzenle: Gelişmiş Mod

Arka plan beyaz demiştiniz ozaman fff olarak aratın tahminen 5 10 en fazla 15 tane çıkar ben bunların rengini kırmızı yapıyorum 5 10 saniye bekliyorum sonra siteyi yeniliyorum bakıyorum ki başka bir yazı kırmızı olmuş.. Onu tekrar fff yapıp diğer fff rengini kırmızıya çeviriyorum falan falan böyle gidiyor deneye deneye yapıyorum yani :) Sizde yapabilirsiniz :)

Resimi yeni gördüm: a:link { teki color'ı ve a:visited { teki color'a istediğiniz renk kodunu yapıştırın..
Dediğiniz fff kodunu araştırdım 62 tane sonuç çıktı :D dediğiniz a:link adlı kodun yanında color vardı onu değiştirdim ama olmadı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2013 Saat: 17:00)ppphhh Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-08-2013 Saat: 16:51)xlaw5 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben şöyle değiştiriyorum;

Dediğiniz fff kodunu araştırdım 62 tane sonuç çıktı :D dediğiniz a:link adlı kodun yanında color vardı onu değiştirdim ama olmadı
Hemen olmuyor bi 5 10 garanti olsun diye ben 15 20 saniye sonra siteyi yeniliyordum bakıyordum olmuş ben böyle yapıyorum :)#ff0000; kodunu yapıştırın ve kaydet deyin siteyi 15 20 saniye sonra yenileyin. Eger istediğin bölüm değişmişse o kodu silip istediğiniz renk kodunu girin :) Eğer hala olmadı diyorsanız başka fff kodlarını değiştirmeniz gerekiyor demektir :) Ama resimdeki yer ise dediğim kodları değiştirdiğinizde olması lazım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2013 Saat: 17:07)xlaw5 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-08-2013 Saat: 17:00)ppphhh Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hemen olmuyor bi 5 10 garanti olsun diye ben 15 20 saniye sonra siteyi yeniliyordum bakıyordum olmuş ben böyle yapıyorum :)#ff0000; kodunu yapıştırın ve kaydet deyin siteyi 15 20 saniye sonra yenileyin. Eger istediğin bölüm değişmişse o kodu silip istediğiniz renk kodunu girin :) Eğer hala olmadı diyorsanız başka fff kodlarını değiştirmeniz gerekiyor demektir :) Ama resimdeki yer ise dediğim kodları değiştirdiğinizde olması lazım :)
Verdiğin renk kodu global css gelişmiş modda yok neyse artık böyle dursun ama yardım ettiğin için teşekkür ederim +rep
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
trow1,2,3 bunlardan birileridir bunları değiştirin deneyin renkler değişcektir.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
admin kp -> forumlar mesajlar -> forum düzenle başlığı sil yapıştır.

Renk kodları eklerseniz olur. Örnek; kırmızı.

Kod:
<font color="red">Başlık</font>
<font color="#FF0000">Başlık</font>

Bu şekilde yaparak başlıkları renklendirebilirsiniz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping