Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webefendisi Şikayet..
Merhabalar, öncelikle bu konuyu açtığım için kendimden utandığımı belirtmek isterim, böyle bir küfrü kimse duymak istemez..

Olay;

Arkadaş siteme gelip benden reklam istedi, bende hayır olmaz deyince(Farklı açıklamalarda yaptım elbet.) bir baktım yoruma küfür yazmış, bu arkadaşı sitemi baltalamasından dolayı şikayet ediyorum..

Aslında çok fazla şikayetlik bir durum yok, fakat ilerde siteme gelip hayince reklam yapıp küfretmeyeceğini nerden bileyim? her neyse caps sadece üst yöneticilere atılacaktır..

Not;

Bu konuyu bir üst yöneticiyle konuşabilirdim biliyorum, ama bana birisi küfür ediyorsa afedersiniz ama bende onu yerden yere vurmak için elimden geleni yaparım, belki kin, belki öfke her neyse maruzatım budur..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sürekli öm reklam atıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
karşılıklı reklam talebinde bulunuyorum, sen zekimisin tarzı aşağılayıcı laflar kullanıyorsun siniri alt üst ettin evet söylüyorum ben de girdim küfür ettim ama şunu bil kendini düşürürsün beni değil
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O zaman gereken yapılsın..

Professionall ;

Ben zaten belirtmişim farklı bir cevap daha verdim diye, ayrıca bu cümle bir argo içermiyor, senin gönderdiğin mesaja anca bu söylenirdi, buyur yolladığın mesajı da ortaya koyup, sözü meclise bırakıyorum..

webefendisi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
webefendisi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:sa

Ve aleyküm selam, buyrun :).

Ben webefendisi.10tl.net in forum kurucusuyum en aşağı headerde 1 tane reklam alanımız var oraya siz banner yapsanız ben de koysam ama sizden 1 isteğim var benim sitemi tanıtan bir konu göndercem ve siz de sabitliceksiniz uygun bir foruma?

eğer kabul ederseniz 468x60 boyutlarında banner lazm

Bulunduğu teklif budur, bende çok açık bir şekilde dobra dobra yorumumu belirttim bu kadar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş aşağılayıcı sözleri yetmezmiş gibi bir de siteniz kapattırılacaktır diyip tehdit ediyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
k.g :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teklifim gayet net ben footer de 1 tane sizin reklamınızı paylaşıcam siz de benim sitemin reklamını bir konunuzda sabitliceksiniz bunun neresi saçma?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Professionall ;

O ban sebebinde yazan bir mesajdır, ayrıca tehtid değil bildirimdir. Bu yaşdan sonra sana dil bilgisi öğretecek değilim, bak hala kışkırtıyorsun, ben admine şikayet edeceğimin bildirimi yapmışım orada, küfür ettiğin için.. Ayrıca hadi ben aşağılayıcı sözler söylemişimde, bu nedir?

pn7c1.jpg

Çok kibarsın yaa :)). Yöneticiler gördükten sonra caps kaldırılacaktır.

Professionall ;

Ben sizin teklifinizde bir yanlış içerik bulunuyor demedim, teklifiniz bana göre çok saçma geldi. Neymiş efendim ben sabitte onun sitesini tutacak mışım o "Footer"'e benim sitemin bannerini koyacakmış, ben buna anca gülerim güzel kardeşim, senin sitenle benim sitemin hiti arasında dağlar kadar fark var..(Burada da aşağılayıcı söz var dersin sen şimdi, bildirim yapıyorum bilmiyorson öğren. İçimi dobra dobra döküyorum..)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitem kapatılabilir, ban da yiyebilirim ama bu senin aşağılık bir herif olduğunu saklamaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Küfür etmeniz gerekiyor muydu ?Kimsenin forumunda küfür edemezsin.
Furkan konuyu admine bildir.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hemen bildiriyorum, böyle saygısız hatsiz insanlar olduğu sürece zaten bırak destek formunu dünya bile kalmaz. Yazıklar olsun size, hatanızı bilip susup özür dileyecğeinize birde üstüne küfür yiyorum, ayıp ayıp..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-06-2013 Saat: 18:18)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Küfür etmeniz gerekiyor muydu ?Kimsenin forumunda küfür edemezsin.
Furkan konuyu admine bildir.

isteğiniz yetkiliye bildirebilirsiniz bu bana bir şey kaybettirmez sizlerde adamlık olmadıktan sonra ....

(27-06-2013 Saat: 18:19)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hemen bildiriyorum, böyle saygısız hatsiz insanlar olduğu sürece zaten bırak destek formunu dünya bile kalmaz. Yazıklar olsun size, hatanızı bilip susup özür dileyecğeinize birde üstüne küfür yiyorum, ayıp ayıp..

Sen insaca davranılmayı haketmeyen aşağılığın tekisin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sende de saygı olmadıktan sonra, yaşın kaç başın kaç? karşında ki kişinin yaşını bilmeden nasıl böyle laflarda bulunabiliyorsun? gerçekten anlam veremiyorum.. Durumuna şu an sadece üzülüyorum, söyleyecek lafım kalmadı, olay kötüye gidiyor..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Akıllı ol.Sende biraz adamlık olsa küfretmezdin,Senin gibilere bu forumda yer yok...

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-06-2013 Saat: 18:22)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sende de saygı olmadıktan sonra, yaşın kaç başın kaç? karşında ki kişinin yaşını bilmeden nasıl böyle laflarda bulunabiliyorsun? gerçekten anlam veremiyorum.. Durumuna şu an sadece üzülüyorum, söyleyecek lafım kalmadı, olay kötüye gidiyor..

Yaşın belli 2 tane resim yapıp photoshop kralıyım diyip kendini adam sanan 12 yaşındaki çocuklardansın belkide daha liseye geçmemişsindir sen ayrıca üniversiteye geçsen ne olur zeka yaşın 0
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
birinin annesine sövüp de adamlık dersi mi vermeye çalışıyorsun ? bi kendine bak be. 10tl.net sitesinin reklamı için birine ana bacı kayıyorsun sonra da adamlık dersi veriyorsun. git burdan
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Professionall ;

Ben kendimden bahsetmiyorum, OnLiNe adlı Muhammed abimden bahsediyorum, yaşım büyük olsaydı yapacaklarımı aklın bile alamazdı..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping