Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek 10 TL Upload Yeri Açılsa
Arkadaşlar 10TL.NET Yerinde Upload Yeri olsa ? çok güzel olurdu eminim.
Arkadaşlarımız Resim vs. Yüklerden Hep Başka Yerlerden Yüklüyor veya Dosya.
10TL.net için bir upload yeri oluşsa çok iyi olurdu.
Hem10tl Kazanırdı Hemde Bundan sonra başka domainlerin sunduğu upload ı kullanmazdık. link kırılmazdı vs..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dosya indirme'de eklenti yükle zaten var neden bir yer daha açıyoruzki ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-06-2013 Saat: 13:12)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dosya indirme'de eklenti yükle zaten var neden bir yer daha açıyoruzki ?

arkadaş tema için söylüyor sanırım böyle birşey olursa herkes gereksiz gereksiz upload yapar ve sunucuya aşırı yükleme olur . Böyle olunca da çöker.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dosyayı tamam yapmasınlar fakat resim bana göre gerekli.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bir sürü resim yükleme servisi var oraya yüklüyorlar ama çoğu kişi hızlı resime yüklediği için resimler siliniyor imageshack yada photobucket e yükleseler silinmez ordaki resimler kalıcı oluyor çünkü. hızlıresim 6 ayda bir resimleri siliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana Göre EvilTR Haklı Diğer Resim Yükleme Servisleri 10Tl.Net Dşı Donmaine Giriyor . Bunu destekle yapsak olur .
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayrı sunucuya açılsın.
Başka sunucu alınsın.
Oda iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu sistemi yorucağını düşünüyorum, http://www.tamindir.com/imageshack-uploader/ bu programı indirin imageshack ın programıdır. Üyeliksiz aynı anda istediğiniz kadar görüntü upload edebilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kullanıyorum Uploader'i + Resimler çooook nadir siliniyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10TL.net'e upload sayfası açılırsa yeni sunucu alınması gerekebilir. Çünkü şuan sunucu çok yoğun. Bu da daha fazla para demek. Gerek yok bence. Ayrıca zaten yetkili kişilere 10TL.net'e dosya yükleme imkanı FTP ile sunuluyor.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping