Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ByMurat Şikayet.
Arkadaşlar ByMurat adlı üye 7/24 özel mesaj atıyor bana.Özel mesaj kutum doluyor artık.Özelden istekleri yapıyorum tekrar özel mesaj gönderiyor.Her açtığı konuda her yazdığı mesajda bana özel mesaj atıyor gerçekten bıktırdı.Ayrıca ;

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=34794

Bu konuda Bora grafikerimiz de şikayet etmiş adamı ama farkında bile değil.Hayır istekleri de yapıyorum ama insan bir rahat verir.Site açıyor geliyor "s.a kardeş ayarlarmısın sitemi" diye özel mesaj atıyor.Ben senin sitene ne yapayım arkadaşım? Kaç gündür şikayet ederim diyorum diyorum etmiyorum,ama artık bu bardağı taşıran son damla oldu.

Üyenin banlanmasını talep ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Durduk yere banlanmaz bi suçu olmadan eğerki boş yere atıyosa ayrı bi konu birşey soruyosa durmadan bişey yapamayız sadece özel mesaj atmasını engelleriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-05-2013 Saat: 19:29)SeRDaR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Durduk yere banlanmaz bi suçu olmadan eğerki boş yere atıyosa ayrı bi konu birşey soruyosa durmadan bişey yapamayız sadece özel mesaj atmasını engelleriz.

Ya isteklerde bulunuyor ama saniyede bir yani.

Adam site açıyor geliyor bana "s.a kardeş sitemi ayarlarmısın pls" diyor.Bunun kadar gereksiz bir istek olur mu ya? Kendin ayarla logo ekle rank ekle bilmiyorsan konulara bak diyorum hiiç.Adam 7/24 özel mesaj atıyor hayattan bezdirdi ya

Bana geliyor "grafikerliğe ilk adımımı attım krdeş" "artık grafikerim" "acemiyim biraz" diyor.5 Saniye geçmeden grafik isteği geliyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
mesajlarının hepsinin altındaki bildir tuşuna basın bildirin bakın nasıl banlanıyo.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-05-2013 Saat: 19:31)FastFooD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: mesajlarının hepsinin altındaki bildir tuşuna basın bildirin bakın nasıl banlanıyo.

Özel mesajlarda var mı ki bildir diye?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Caps ver üye huzurunu bozmaktan yesin %50 uyarıyı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-05-2013 Saat: 19:35)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Caps ver üye huzurunu bozmaktan yesin %50 uyarıyı

Özel mesaj kutum dolmuştu sildim bazı mesajlarını ama bir kaç tanesi duruyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hepsini gönder. Tam kanıt lazım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-05-2013 Saat: 19:37)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hepsini gönder. Tam kanıt lazım

4 Tanesi duruyor işte.Bekleyin çekiyorum capsları
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hemen banlamak olmaz, kendisinden savunma bekliyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-05-2013 Saat: 19:40)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hemen banlamak olmaz, kendisinden savunma bekliyoruz.

Adam görmüyor ki şikayet konularını.Görse de umrunda değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bildir butonu yokmuş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buyurun arkadaşlar resimler burada.Daha çok vardı ama sildim onları :

screenhunter1kl.png

screenhunter2l.png

screenhunter3e.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ss çek koy bence o zaman yöneticiler anlar uyarı yada ban atarlar
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özelden uyarıldı ve +2 uyarı puan verildi.Konuyu kitlemeyin tekrar rahatsız ederse bu konuya bildirin.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-05-2013 Saat: 20:23)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ss çek koy bence o zaman yöneticiler anlar uyarı yada ban atarlar

Bir üstteki mesaja baksaydın ss olduğunu anlardın -_-
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ya her saniye atmıyom lazım beklıyom cevap veren yok of tm daha bişe istemıom sizden ya
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2013 Saat: 12:26)ByMurat Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ya her saniye atmıyom lazım beklıyom cevap veren yok of tm daha bişe istemıom sizden ya

Kardeşim konunu güncelle o zaman bize niye özel mesaj atıyorsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 7 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping