Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Bir Fikir
Arkadaşlar güzel bir fikirmi bilmiyorum ama aklıma yeni bir fikir geldi.Haftanın veya Ayın en iyi üyesi seçilebilir.Ama gruba göre ayırarak mesela yorum yapan en iyi üye ,konu açan en iyi üye ,fikir yapan en iyi üye vb. bunun ile ilgili bir bölüm açılıp ordada yayınlanabilir ve bu üyelere özel yetki verilip ödüllendirilir bence daha fazla katılım olur sizin bu uygulamayla ilgili fikirleriniz nelerdir?

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özel yetki verilmesi konusu tartışmaya açık bir konu. Fikir güzel umarım uygulama da güzel olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-03-2013 Saat: 18:54)Marques Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Özel yetki verilmesi konusu tartışmaya açık bir konu. Fikir güzel umarım uygulama da güzel olur.

özel yetki derken ben sadece öyle söyledim adminler başka ödülde verebilirler onlara bağlı yorumun için teşekkürler..

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende bu konuya değinmek istedim.

Özel yetki verilmesi biraz işleri karıştırır gibi geliyor.

Onun yerine başka ödül verilirse fena olmaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-03-2013 Saat: 18:57)Marques Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bende bu konuya değinmek istedim.

Özel yetki verilmesi biraz işleri karıştırır gibi geliyor.

Onun yerine başka ödül verilirse fena olmaz.

anladım teşekkürler umarım uygulama başarılı olur gazetemiz başarılı oldu bununda olmasını isteriz.

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel bir şey fakat her hafta seçim yapılırsa iyi olmaz.Yorum yapan,konu açan,fikir yapan en iyi üye demişsiniz saçma bence çünkü herkes yorum yapıyor,konu açıyor,fikir üretiyor.Onun yerine en yardımsever olan kişiyi ödüllendirmek daha iyi olur.O zaman tüm üyeler yardımsever olmaya çalışır ve forumda tatlı bir rekabet ortaya çıkar.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten bu birkere yapıldı.
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayın üyesi seçilebilir. Güzel ve mantıklı bir fikir çoğu forumda görüyorum. Verilen ödüller Ayın üyesi rankı (Yetki Verilmeyecek) ve Rep olabilir.

İnşaallah olur. Güzel olur ama bu üyeler adı üstünde üye olmalı yetkililerden seçilmemeli.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-03-2013 Saat: 19:10)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ayın üyesi seçilebilir. Güzel ve mantıklı bir fikir çoğu forumda görüyorum. Verilen ödüller Ayın üyesi rankı (Yetki Verilmeyecek) ve Rep olabilir.

İnşaallah olur. Güzel olur ama bu üyeler adı üstünde üye olmalı yetkililerden seçilmemeli.

Yetkililerden secilmeme konusunda hemfikiriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ayın Üyesi Felan Dediklerinizden Rank Yapılıp Rankda Verebilirsiniz Bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-03-2013 Saat: 19:10)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ayın üyesi seçilebilir. Güzel ve mantıklı bir fikir çoğu forumda görüyorum. Verilen ödüller Ayın üyesi rankı (Yetki Verilmeyecek) ve Rep olabilir.

Teşekkürler gerçekleştirmeye çalışacağım..

(19-03-2013 Saat: 19:09)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Zaten bu birkere yapıldı.

Nezaman Yapıldı?

(19-03-2013 Saat: 19:06)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir şey fakat her hafta seçim yapılırsa iyi olmaz.Yorum yapan,konu açan,fikir yapan en iyi üye demişsiniz saçma bence çünkü herkes yorum yapıyor,konu açıyor,fikir üretiyor.Onun yerine en yardımsever olan kişiyi ödüllendirmek daha iyi olur.O zaman tüm üyeler yardımsever olmaya çalışır ve forumda tatlı bir rekabet ortaya çıkar.

Bencede de tek bir konuda vermek olmaz bir çok konuda yaparsak insanlar 1 konu seçerek her ay onlara yetişmeye çalışır teşekkürler..

(19-03-2013 Saat: 20:22)bahadiriz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ayın Üyesi Felan Dediklerinizden Rank Yapılıp Rankda Verebilirsiniz Bence.

Zaten öyle yapılacaktır..

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sonuç nedir? Yapalımmı yapmayalımmı adminlerden biiri bakabilirmi?

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-03-2013 Saat: 14:51)ROKS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sonuç nedir? Yapalımmı yapmayalımmı adminlerden biiri bakabilirmi?

Öncelikle sen biraz Türkçeni doğru kullan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gereksiz Bence Biz Burada Destek İçin Varız Mesaj Kasmak İçin Değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sadece bir fikirdi ben mesaj kasmak için söylemedim sadece destek artar diye söyledim ayrıca zaten mesaj kasanlar sayılmıcaktı

(21-03-2013 Saat: 14:57)alexistexas Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-03-2013 Saat: 14:51)ROKS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sonuç nedir? Yapalımmı yapmayalımmı adminlerden biiri bakabilirmi?

Öncelikle sen biraz Türkçeni doğru kullan.

kimse kimseye emir veremez. Merak etmeyin türkçeyi düzgün kullanırım sadece hızlı yazdığım için öyle oldu

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform