Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Teşekkür Butonu Kırık
Beyler 2 gündür konu açıyorum herkesten Özür Diliyorum Başka yerden yardım alamacağımı bildigim için bu foruma acıyorum neyse konuya gelelim

2 sorum olcak biri bu Bu Butonu Nasıl Düzeltiriz.
jrvug.jpg

2 cisi Teşekkür Sistemi Nasıl kurcaz mesela Konu açarken Link Gizlicez Mecbur Teşekkür Edip Görmesi Lazım Olcak bunu nasıl yaparız ?

Arkdaşlar Gerçekten Bilgisi Olan YAzsın Pluginler Açık bu Arada Ama sistem Açık gözükmüyor YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-02-2013 Saat: 20:13)mmt Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2 cisi Teşekkür Sistemi Nasıl kurcaz mesela Konu açarken Link Gizlicez Mecbur Teşekkür Edip Görmesi Lazım Olcak bunu nasıl yaparız ?

Arkdaşlar Gerçekten Bilgisi Olan YAzsın Pluginler Açık bu Arada Ama sistem Açık gözükmüyor YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ..

Bu bir eklentidir. Hide eklentisi. Plugin istek bölümüne eklentiyi mybb.com.tr'den bularak konu açınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-02-2013 Saat: 21:36)XRs Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-02-2013 Saat: 20:13)mmt Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2 cisi Teşekkür Sistemi Nasıl kurcaz mesela Konu açarken Link Gizlicez Mecbur Teşekkür Edip Görmesi Lazım Olcak bunu nasıl yaparız ?

Bu bir eklentidir. Hide eklentisi. Plugin istek bölümüne eklentiyi mybb.com.tr'den bularak konu açınız.

mybb.com.tr girdim site linkler kırık hiç biri çalışmıyor napmak gerek ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping