Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aLone Şikayet İmzamı Çalmış!
http://destek.10tl.net/member.php?action=profile&uid=5490 Bakın arkadaşlar imzasına.

Benim yaptığım imza;
j4bjn.png

Üstteki yazıyı semih yıldırım yazısını paintten silmiş Resmen photoshopdan yeni bi yazı yazmış!

jd93y.png
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
Kanıt Yok imzasını Silmiş ! ben imzasını göremedim :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayır sen PSD üzerinden gitmişsin.Senin konularındaki imzaların tümünün PSD'si benim bilgisayarımda var.Sanalika ile ilgili imzaları da sanalikaforum sitesinden almışsın üyeliğin olduğunu bilmiyorum sanma.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hala var.

(26-01-2013 Saat: 20:54)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır sen PSD üzerinden gitmişsin.Senin konularındaki imzaların tümünün PSD'si benim bilgisayarımda var.Sanalika ile ilgili imzaları da sanalikaforum sitesinden almışsın üyeliğin olduğunu bilmiyorum sanma.

ne diyosun sen ya hehe. Emek hırsızlığına ön gösteriyo işte ne sanalika forumu ne saçmalıyorsada artık.

(26-01-2013 Saat: 20:54)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır sen PSD üzerinden gitmişsin.Senin konularındaki imzaların tümünün PSD'si benim bilgisayarımda var.Sanalika ile ilgili imzaları da sanalikaforum sitesinden almışsın üyeliğin olduğunu bilmiyorum sanma.

Pardon owlshield seni yasaklı listeme almayı unutmuşum takmıyorum artık nekadar zorlarsanız zorlayın görmüyorum yasaklı listesinde yorumlarınızı. :)))

Bu aradada al bakıyım oradanmı almışım; https://www.facebook.com/cizgi.cocuk.sanalika/posts/453443374710229
https://www.facebook.com/cizgi.cocuk.sanalika/posts/454412237946676
https://www.facebook.com/cizgi.cocuk.sanalika/posts/454418571279376
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=453429654711601&set=a.230428140345088.68101.229413517113217&type=1
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
aLonenin Profilinde Semihin fotografını gördüm şahsen.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kanıtlayacak psd elinde varsa alonenin paylasır buşekilde sorun çözülür psd kime ait olduğu buşekilde belli olur ;) ve her şikayette konu açarsanız desteğin vahhaline öm çözemiyorsanız sorunu üst yetkiliye bildirin bu şekilde bos konular açarak desteği meşgul etmeyiniz

iyi forumlar
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2013 Saat: 21:16)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kanıtlayacak psd elinde varsa alonenin paylasır buşekilde sorun çözülür psd kime ait olduğu buşekilde belli olur ;) ve her şikayette konu açarsanız desteğin vahhaline öm çözemiyorsanız sorunu üst yetkiliye bildirin bu şekilde bos konular açarak desteği meşgul etmeyiniz

iyi forumlar
kanıtlayacak psdmi istiyorsun biteli 2 gün oldu psmin süresi ver bana ozaman sen crack?

(26-01-2013 Saat: 21:16)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kanıtlayacak psd elinde varsa alonenin paylasır buşekilde sorun çözülür psd kime ait olduğu buşekilde belli olur ;) ve her şikayette konu açarsanız desteğin vahhaline öm çözemiyorsanız sorunu üst yetkiliye bildirin bu şekilde bos konular açarak desteği meşgul etmeyiniz

iyi forumlar

bana ait yiyosa psdyi paylassında alone görelim???
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
İtiraz Ediyorum

Googleden Bi ton sayfa araştırdım buldum.!

Ayrıca O kullnıcıyıda Hiç gormedm Forumda.!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Semih dostum, senin zaten bunu PSD ile yaptığın belli olmuyor mu?
Ayrıca dikkatli bakılırsa 2 çalışmada da Grafik & Tasarım yazısının fontu sadece birbirine benziyor farklı fontlar yani.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Al kardeşim Fotonun PSD'Si

phts.PSD - AL KARDEŞİM
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2013 Saat: 22:52)aLone Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Al kardeşim Fotonun PSD'Si

phts.PSD - AL KARDEŞİM

yalancı! resmen ben yaptım be nasıl psd çıkartmış oluyorsun söylemesi ayıp! ?

hemde dosya kırık dostum açılmıyor ;) kırık değil tıkladıgımızda açılmıyor. Açıyoruz, fakat açıldıgında psden açılmıyo hadi bb yalancı.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
TARTIŞMA BiTTi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Al sanada resmi süree bitti photoshopumun iyiki resimini çekmişim.

jdjcj.jpg
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2013 Saat: 23:15)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Al sanada resmi süree bitti photoshopumun iyiki resimini çekmişim.

jdjcj.jpg

:):) 1. si Layerin Boş.

2.si Ben İNDİRDİĞİM PSD'yi attım kardeşim ister şikayetine devam edersn ister kapatır konuyu yoluna devam edersin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bırakın Allah Aşkına Ben aynısının daha güzellerini yapamıcakmıyım? yine çalarsanız ozaman görüceğiz, bakın zaten bu benim için çok basit. Siz böyle basit çalışmalarla ve alıntı çalışmalarla devam edebilirsiniz, böyle kolay tasarım için tartışmaya bile gerek yok :) Bir yönetici kitleyebilirmi? :))
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
Tmm sen git psd bul çalış :) ben yaptım de
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Oke paintci hırsız bb.

Oke paintci hırsız bb.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
tartişmaya dahil olmayacaktim ancak 1.si yolladiğiniz resimde layeriniz boş ikincisi imza üstünde telif hakkiniz var mi uyardinizmi kesinlikle kopyalanmasi ve alinmasi yasaktir diye ücüncüsü arkadaş bu psdyi bulmuş ve olduda siz paylaştiniz diyelim psdyi millet bu psdden faydalanmiyacaksa neden psd paylaşiyorsunuz ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşıma verdim o blogunda yada forumunda paylaşmış olabilir neyse kilit.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping