Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logom
Arakdaşlar bir sorunum var
Siteye logoyu ekliyorum ama logo aşşağı kayıyor .s
Yani böyle duruyor
di-ABXX.jpg
İlgilenirseniz sevinirim
site adresi http://ashleytisdaleturkey.10tl.net/index.php
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorunu biraz daha açıklayıcı başlık kullanın. Yardım isteme Şablonu'nu kullanmanız en mantıklısıdır.

Logoyu nereye eklediniz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temanın içindeki Forum Logosu bölümüne ekledim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
en son naptınız temaya . biraz daha bilgi werin
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Headerdan Eklemeyi Denedinizmi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-10-2011 Saat: 00:40)JaDe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Headerdan Eklemeyi Denedinizmi ?

Yok hayır denemedim bir deneyeyim

Temaya bir şey yapmadım yükledim ve logoyu ekledim o kadar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu tema nerden aldınız once onu sormayalım en son hangi değişiklik yaptınız?
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-10-2011 Saat: 00:45)kaRanLik-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu tema nerden aldınız once onu sormayalım en son hangi değişiklik yaptınız?

Temayı buradan aldım hiç bir değişiklik yapmadım temaya
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
farkındaysan temanın resimleri gozukmuyor.Editleyen arkadaş düzgün editlememiş ah JaDe:DTemanın editlenmemişseniz temada sorun war kayıyo resimleri eklemişsin zaten sadece resim kaymış.İsterseniz temayı editleyip bn size weriyim oyle deneyin.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-10-2011 Saat: 01:04)kaRanLik-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: farkındaysan temanın resimleri gozukmuyor.Editleyen arkadaş düzgün editlememiş ah JaDe:DTemanın editlenmemişseniz temada sorun war kayıyo resimleri eklemişsin zaten sadece resim kaymış.İsterseniz temayı editleyip bn size weriyim oyle deneyin.

Hım anladım,olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Logonun Boyutunu Küçültün Belki olur ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App