Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Next İmzamı Çaldı
Exclamation 
''NEXT'' ADLI DESTEK FORUM BÖLÜM ŞEFİ İMZAMI İZİNSİZ ÇALARAK BÜYÜK BİR SUÇ İŞLİYOR.

İŞTE KANITLAR VE RESİM.

SAAT : 15.09

ÇALINTI İMZA RESİM 1 : http://imageshack.us/photo/my-images/829/alnt2h.png/

BENİM İMZAM RESİM 2 : http://imageshack.us/photo/my-images/841/alinti1.png/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birdaha Başlıkları Ve Konu İçeriğini Büyük Harfle Yazmayın Ve Karşınızdakine Saygılı Davranın Lütfen Alt Tarafı Bir Simge sizinde Onu Netten Bulduğunuzu Düşünüyorum Aranızda Halledebilirdiniz Bu Sorunu Özel Mesaj Yoluyla İyi Forumlar...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
siz mi yaptınız ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben yapmadım fakat bu karenin içindeki mavi şey yeşil ve değişik bişeydi bende onu düzenledim birazda yardım aldım.

progress3.gifprogress3.gifprogress3.gifprogress3.gifprogress3.gifprogress3.gifprogress3.gifprogress3.gif
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim Benim İmzamdaki Türk Bayrağınıda Biri Aldı Kullanıyor Ben Onu Şikayet Ediyom Mu ? + Sen Mi Yaptın ?

Bu Konunun Sonunun Ban Olduğunu Biliyor Musun ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim kendi ağzınla ben yapmadım diyorsun. Sorun yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bırakın Benden Üst Yetkililer Nasıl Olsa Yetkililere Hakaretten Ban Verirler.

(24-01-2013 Saat: 17:22)Durgun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben yapmadım fakat bu karenin içindeki mavi şey yeşil ve değişik bişeydi bende onu düzenledim birazda yardım aldım.

progress3.gifprogress3.gifprogress3.gifprogress3.gifprogress3.gifprogress3.gifprogress3.gifprogress3.gif

Kardeşim Bak Bakalım Bu Yeşil ve Değişik mi ? http://10tl.net/progress3.gif
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir tasarımın çalıntı olabilmesi için öncelikle o tasarımın her şeyiyle senin olması gerekir mesela biri gelip benim imzamı çalsa şikayet hakkım olur fakat bu durumda imza yapımcısı anonim olduğundan imzayı sahiplenemezsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-01-2013 Saat: 18:06)XRs Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir tasarımın çalıntı olabilmesi için öncelikle o tasarımın her şeyiyle senin olması gerekir mesela biri gelip benim imzamı çalsa şikayet hakkım olur fakat bu durumda imza yapımcısı anonim olduğundan imzayı sahiplenemezsiniz.

Desteklediğin İçin Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destek'e bakıyorumda bazen çok lüzumsuz bir şeyi bilmeyen kişiler geliyor gereğini yaparım ben arkadaşlar ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendiniz ben yapmadım dediğinize göre çalmış ta olmaz. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet imzanı gizliden alması kötü ama sade bi imza. Bi imzadan dünyanın sonu mu gelecek?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping