Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online Şikayet
hzf5j.png

Hangimiz Haklı Burada Geçen Konu Logo İstegim Ama Arkdas YAzılarını Buyuk Yazıyor Buyuk Yazı ;Yazmak ! İşareti Koymak Bagırmak Anlamına Gelmıyormu ? Ben Oyle Biliyorum Peki Benim Emreder gibi Bi Yazış Şeklimmi Var Yazık Vallaha Bunun Gibilerini Gorevlı Yapıyorsunuz Hemen Uyarı Var Diyor Canın Saolsun Ne Diyim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazdıklarıma iyi bak "!" bu işareti yazmış mıyım.
Düzgün konu açmıyosunuz
Sadece site adresi verip logo yapın diyosunuz.
Kurallara uymanız gerekir bende o yüzden konuyu düzeltmezseniz uyarı alacaksınız diyorum.

"Sakin ol Yazılarını küçült" demek emretmek anlamında olmuyor mu? kaç aydır bu forumdayım kuralları sizden mi öğreneceğim.

Birde bunun gibilerini görevli yapıyorsunuz diyosunuz bu sitedeki arkadaşlar nerde kötülüğümü gördü ?
Hakaret ediyorsunuz hala istediğiniz kadar şikayet edin.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba,
Arkadaşlar forumda şablon mecburi değil.Online arkadaşımızın bunu bilmesi gerekirdi.Ancak o kurallara uygun bir ortam sağlamaya çalışmış.Sizinde yazdıklarınızı yanlış anlayıp sert tepki olarak görmüş.O yüzden yanlış anlaşılmadan dolayı kimseye ceza vermiyorum.Şablon doldurmak mecburi değildir.Bunuda burada birkez daha belirtmiş olayım.

Selamlar...
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-01-2013 Saat: 20:38)online Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazdıklarıma iyi bak "!" bu işareti yazmış mıyım.
Düzgün konu açmıyosunuz
Sadece site adresi verip logo yapın diyosunuz.
Kurallara uymanız gerekir bende o yüzden konuyu düzeltmezseniz uyarı alacaksınız diyorum.

"Sakin ol Yazılarını küçült" demek emretmek anlamında olmuyor mu? kaç aydır bu forumdayım kuralları sizden mi öğreneceğim.

Birde bunun gibilerini görevli yapıyorsunuz diyosunuz bu sitedeki arkadaşlar nerde kötülüğümü gördü ?
Hakaret ediyorsunuz hala istediğiniz kadar şikayet edin.

online logo istek şablonu geçerli değil mecbur değiller... Neyse Kavga uzamasın...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende online Şikayetçiyim sitesindeki kodlama içeriklerin çoğu kendi sitemin temasından çalıp eklenmiş ve fotter dizayn'nı kendisinin yaptını belirmiş kınıyor öm belirtiğim gibi benden alınan thead renk paneli modifikasyonları kaldırmasını istiyorum
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten bu tür işlere bırakında grafikerler baksın sonra böyle tadsızlıklar çıkabiliyor.

Vede bence o şablon artık sabitten alınmalı :S.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping