Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk Ranklarım
ZRjyc.gif
EvrKg.gif
Z0JQH.gif

İlk yaptıklarım yan yana gelince bende fark ettim kötü olduklarını bu yüzden degiştirdim umarım bunları begenirsiniz ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayal Gücünü Geliştimeye Çalış Yapamayacağın Şeyleri Yapmaya Heves eT Başarıcağına İnanıyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gittim Gözlük Aldım Gözüm Yoruldu Valla :S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2012 Saat: 15:18)JocqeR` Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayal Gücünü Geliştimeye Çalış Yapamayacağın Şeyleri Yapmaya Heves eT Başarıcağına İnanıyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2012 Saat: 15:23)cunkarizma Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gittim Gözlük Aldım Gözüm Yoruldu Valla :S

Amacınız nedir sizi ya.

Çok göze batıyorsun.

"Normal.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2012 Saat: 15:33)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2012 Saat: 15:23)cunkarizma Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gittim Gözlük Aldım Gözüm Yoruldu Valla :S

Amacınız nedir sizi ya.

Çok göze batıyorsun.

"Normal.

Gözüm Yorulu Ranklar Parlak Demek İstiyorum Göz Yorar Cinsten

+ Hem Çok Göze Batıyorsun Nedir Yaa
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hahahahaha Güldürdün.

Çok saçmalamaya başladın sen ona göre davran demek oluyor kendini topla demek oluyor daha anlatıyımmı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ranklara 5 Sn Bak Anlarsın Gözümü Alıyor. Neyse Post Kasmıyayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rankları degiştirdim ayrı ayrı yaptıgımda hoş gibi gelmişti ama hepsi bir araya gelince bende kötü oldugunu fark ettim o yüzden degiştirdim bunları yaptım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bak Cunkarizma fazla konuşmıcam, post kastığın çok belli, başlarına yazdığın yorumu kopyalayıp aynı yoruma atıyorsun, konulara okumadan gülüyosun. Uzun Lafın kısası, yapma böyle şeyler burası bir forum eğer bu arkadaşımızın ranklarınıda gelirsek v1'i sen böyle yapta görelim. Senin kim bilir kaçıncıdır ama bunu yapamazsın!
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2012 Saat: 16:32)featdress Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rankları degiştirdim ayrı ayrı yaptıgımda hoş gibi gelmişti ama hepsi bir araya gelince bende kötü oldugunu fark ettim o yüzden degiştirdim bunları yaptım

Suanda gördüklerim gayet hoş.Ancak .gif yerine .png şeklinde yapsaydınız hem daha kaliteli hemde daha güzel olurdu :) Başarılarınızın devamını dilerim.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform