Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OwlShield Şikayet
Konu Kilit + Çöp Lütfen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ahahah bu aylar önce tespit edildi neyin kafasındasın?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yinede ben yapayım dedim.Madem sen benm sadece nick çalmamı sorun yapıyorsun ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-11-2012 Saat: 14:08)Husoyin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yinede ben yapayım dedim.Madem sen benm sadece nick çalmamı sorun yapıyorsun ?

Bu olay aylar önce olmuş bitmiş bir şey.
Senin çalıntıların daha yeni şikayet etmem normal.Ben nasıl emek hırsızlığından ceza aldıysam sende alırsın Adalet böyle ben seni şikayet ederim ama sen beni şikayet edemezsin şu an benim bir suçum yok.
Ayrıca o sitede senin de çok sahte hesabın var Nabeer?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
benim hepsi banlı değil. ama senin gibi gelip gerçek owlshield'in oyununa küfür edip çalmıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-11-2012 Saat: 14:11)Husoyin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: benim hepsi banlı değil. ama senin gibi gelip gerçek owlshield'in oyununa küfür edip çalmıyorum

Ben ve küfür etmek?
Kardeşim yürü işine ya Dün senle FaceBook'tan konuşurken ne tatlıydın "seni şikayet etmem hala dostuz" diyordun şimdi Husoyin şikayet konumu görünce yapacak bu şikayeti buldun.Yürü işine ben cezamı aldım zaten bir daha şikayet etmene gerek yok Senin ceza almaya ihtiyacın var "gereksiz şikayet" ve "nick hırsızlığı" ndan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben cezama razıyım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2 nizde bildirildiniz hatda konu bildirildi kavga çıkacak gibi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben sustum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-11-2012 Saat: 17:50)RAPAEL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Husoyin i nick hirsizligindan suclayamasin sonucta burasi sanal alemben rapael nickini baska forumda gordum begendim kullaiyorum simdi o adama gelse beni sikayet etmeye hakki yokhe nasil hakki olur nickin patenti sikayet edendeyse ozaman sikayet etme hakki var oda yasal yollarla ;)

Böyle bir şikayet söz konusu olamaz ama bu, halk arasında böylelerine özenti denir.Şahsen ben hoşlanmam birinin benim nickimi kullanmasına.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-11-2012 Saat: 17:55)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-11-2012 Saat: 17:50)RAPAEL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Husoyin i nick hirsizligindan suclayamasin sonucta burasi sanal alemben rapael nickini baska forumda gordum begendim kullaiyorum simdi o adama gelse beni sikayet etmeye hakki yokhe nasil hakki olur nickin patenti sikayet edendeyse ozaman sikayet etme hakki var oda yasal yollarla ;)

Böyle bir şikayet söz konusu olamaz ama bu, halk arasında böylelerine özenti denir.Şahsen ben hoşlanmam birinin benim nickimi kullanmasına.
Aynen mesela başkası birisinden alırken benden alsa ben kızmam der ama o kişi geri senden alınca insanın içinde kin birikiyor nedense :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-11-2012 Saat: 22:17)RAPAEL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

özentilik şöyle olur onun gibi davranırsın onun gibi haraket edersin onun avatarını imzasını taklit edersin ozaman özenti olur , Nick'i Alıp kullanmak özenti değil bence., Bu nickler bizim üstümüze zimmetlenmiyorki başkasının kullanmasına izin vermeyelim :)
Bence TaaRuz abinin bahsetdiği şey o nicki belki kendisi öretdi vb kedni yapımını alması olmuyormu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

(03-11-2012 Saat: 22:17)RAPAEL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

özentilik şöyle olur onun gibi davranırsın onun gibi haraket edersin onun avatarını imzasını taklit edersin ozaman özenti olur , Nick'i Alıp kullanmak özenti değil bence., Bu nickler bizim üstümüze zimmetlenmiyorki başkasının kullanmasına izin vermeyelim :)

Avatar ve imza ile sınırlı değildir özentilik.Bu nicki ben buldum.Demekki bana ait.Ona bakarsan senin babandan aldığın paranında patenti yok ama bir gerçek var ki para sana ait.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform