Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emre12 Şikayet..
Arkadaşlar Emre12'den gerçekten Çok şikayetçiyim nedenleri ;

1.Beni sitesine Üye oldurdu + konu açtırdı + Konusuna yorum yapmamı istedi (bu sitede) + Yeni bir sitesine de üye olmamı istedi.Bunların karşılığında sana rep vericem dedi inanır mısınız kaç gün geçti Hala bana karşılığını vermedi diğer kişilerede böyle yapıyor ASiPaTRoN'a Adil S'ye vb. sonra vericem diyor vermiyor :@ Anca şimdi veriyor onuda 3-4 saat aralıklarla.

2.Saçma mesajlar yazıyor ve forumda hergün en çok mesaj yazan o oluyor..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Baştan söylüyorum tamamen tarafsız yazıyorum. Söylediklerim yanlış tarafa çekilmez umarım.

Sizin hatanız rep karşılığı bu tip bir duruma razı olmanız.
Onun hatası bu tip bir konu açmak sitesine gereksiz üye çekmek.

Rep verememesinin nedeni gün içinde verilebilecek rep sayısının sınırlı olması. Bu yüzden verememiş olabilir bu konuda yorum yapmıyorum o yüzden.
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2012 Saat: 23:15)Deletex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Emre12'den gerçekten Çok şikayetçiyim nedenleri ;

1.Beni sitesine Üye oldurdu + konu açtırdı + Konusuna yorum yapmamı istedi (bu sitede) + Yeni bir sitesine de üye olmamı istedi.Bunların karşılığında sana rep vericem dedi inanır mısınız kaç gün geçti Hala bana karşılığını vermedi diğer kişilerede böyle yapıyor ASiPaTRoN'a Adil S'ye vb. sonra vericem diyor vermiyor :@ Anca şimdi veriyor onuda 3-4 saat aralıklarla.

2.Saçma mesajlar yazıyor ve forumda hergün en çok mesaj yazan o oluyor..

bak beni şikayet etmişin tamam ancak +3 rep istedin dün dünde çok fazla rep verdiğiniz için veremessiniz dedi +3 repini bugun vermedim mi :? hadi söle

bak kardeş en çok mesaj atan diyosun adamlara destekte bulunuyorum asıl seni şikayet ediyom hergun +rep ver diye mesaj atıyosun

(07-10-2012 Saat: 23:22)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Rep verememesinin nedeni gün içinde verilebilecek rep sayısının sınırlı olması. Bu yüzden verememiş olabilir bu konuda yorum yapmıyorum o yüzden.

doğru kardeşim sınırlanmıştı o gün napim bi Deletex vb. kişiler bana özel mesaj yolluyor nerde bizim repimiz diye yazıyorum rep veremiyorsunuz sınırı aştınız diye dinlemiyolar ki adamlar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kendi aranızda geçen tartışmaları bence konu açarak destek forumuna şikayet etmeyin adı üstünde '' DESTEK FORUMU ''
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:doğru kardeşim sınırlanmıştı o gün napim bi Deletex vb. kişiler bana özel mesaj yolluyor nerde bizim repimiz diye yazıyorum rep veremiyorsunuz sınırı aştınız diye dinlemiyolar ki adamlar..

Sizin üye olana rep türünden bir konu açmanızıda doğru bulmuyorum gerçi. sonuçta zararı size olacak. yinede siz bilirsiniz.
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 Rep için şikayet eden varsa olursa etsin bekliyorum ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-10-2012 Saat: 00:29)Cpanel Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kendi aranızda geçen tartışmaları bence konu açarak destek forumuna şikayet etmeyin adı üstünde '' DESTEK FORUMU ''

Ama açılan yer de Öneri & Şikayet bölümü. Yanlış birşey yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-10-2012 Saat: 00:35)Emre12 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 Rep için şikayet eden varsa olursa etsin bekliyorum ..

Kardeşim yalan mı söylüyorum ben +5'ten fazla rep borcun oldu kaç gün geçti vermiyorsun 1 gün olsa anlarım ben senden +3 istiyorum onu bile verdiğin yok.Tamam rep derdim değil sen "rep vericem" yazdın vermiyorsun o dert.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-10-2012 Saat: 00:29)Cpanel Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kendi aranızda geçen tartışmaları bence konu açarak destek forumuna şikayet etmeyin adı üstünde '' DESTEK FORUMU ''

Nokta.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Valla Banada Vermedi İlk 1,2 Gün Geçti Bir Tane Verdi İyi Günler..
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-10-2012 Saat: 15:48)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Nokta.

(08-10-2012 Saat: 09:22)Tunis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ama açılan yer de Öneri & Şikayet bölümü. Yanlış birşey yok.

Ayrıca özelden anlıyor mu ki adam? O kadar üye olum konu açtım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi işte ders olsun size rep karşılığı üye olunmaz yada konu açılmaz.Kimse arkadaş hakkında bir işlemde bulunmuyor gördüğün gibi.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Özgün Forum - Güncel Paylaşım Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform