Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OwlShield Şikayet
(20-05-2013 Saat: 14:33)uLtRa_magic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yorumları okurken bilin ki güldüm.
Burada OwlShield %1000 haklı,verilmiyorsa verilmiyor.
Bora™ sende çok bebek gibi davranıyorsun kardeşim,her istek konusunda istekleri yapınca " rep verebilirmisiniz" diyorsun.Rep istemek yasak.Kendine az çeki düzen ver.

Madem yorumları okudun, yorum yazmaman gerektiğinide bilmeliydin.

Kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(20-05-2013 Saat: 14:33)uLtRa_magic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yorumları okurken bilin ki güldüm.
Bora™ sende çok bebek gibi davranıyorsun kardeşim,her istek konusunda istekleri yapınca " rep verebilirmisiniz" diyorsun.Rep istemek yasak.Kendine az çeki düzen ver.

sen kime bebek diyorsun ! Sne kimsin bak Sinirlendirme Beni Büyüklerine SAygılı ol

(21-05-2013 Saat: 10:43)Bora™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

sen kime bebek diyorsun ! Sne kimsin bak Sinirlendirme Beni Büyüklerine SAygılı ol

ayrı ca o İstekleri Yapınca Hakkımı İstiyorum Ödüllendirmesini
istiyorum sen buna karışamassın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu konuya birisi daha yorum Atarsa YEMİN EDİYORUM onu banlarım.

3 Repin hesabını sormuşsun tabi adam sana açgözlü der. OwlShield de hemen çıkışmış. ikinizde replerinizi aldınız ne derdiniz var?

Yukarıdaki yorumumu tekrar okuyun. Yemin ettim. Sözümü bırakın yeminim de kesin dururum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping