Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Libetto - yerli sosyal medya çizim projesi - ^^ metinaydin
ldWLXl.png
libetto tarafımca geliştirilen bir yerli sosyal medya projesidir, geliyoo projeside elimden geçmişti fakat onlar "GSE"'yi tercih edip ortadan gittiler. ben projem için hazırlanmalar yapıp projemi büyütmeyi düşünüyorum. bu yüzden tasarımlarımı yapıp paylaşıyorum umarım beğenirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim.. Çizimde gayet güzel Elinize sağlık..

-İnşallah istediğiniz yerlere ulaşırsınız. :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam biraz facebook benzemiş gibi daha değişik olsa güzel olur.
5bo0ov6.png
React.js  Next.js • Tailwind CSS

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar Diliyorum Kardeşim. Güzelmiş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-03-2017 Saat: 18:22)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar dilerim.. Çizimde gayet güzel Elinize sağlık..

-İnşallah istediğiniz yerlere ulaşırsınız. :)

Teşekkürler,ülkemiz için birşeyler yapmaya çalışıyorum ülkemizi bilişim alemindede üstlere taşımayı hedefliyorum TÜRKİYE'miz adına iyi işler yapmaya çalışıyorum. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-03-2017 Saat: 18:23)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam biraz facebook benzemiş gibi daha değişik olsa güzel olur.

Merhabalar, bunlar sadece bir demo asıl tasarım farklı bir tasarım :D merak etme mark zuckerberg gibi snapchati satın alamayınca özellikleri eklemeyeceğim :D sadece farklı özellikler ve farklı bir sosyal medya olucak herkesin beğeneceği
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bekliyorum :)
5bo0ov6.png
React.js  Next.js • Tailwind CSS

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bekleniyor tasarım rengi sadece hoşuma gitmedi hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-03-2017 Saat: 18:46)Keisly Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bekleniyor tasarım rengi sadece hoşuma gitmedi hocam.

Teşekkür ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bomba gibi geliyorum diyorsun yani :).Gayet iyi bir proje ve ülkemiz açısındanda iyi olacağına inanıyorum.İnşallah her şey gönlünüzce olur hocam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar fakat artık insanların bir şeyler yazıp paylaştığı facebook twitter varyasyonlarının tutacağını zannetmiyorum yani tutmasını ben çok düşük bir ihtimal olarak görüyorum ama umarım başarılı olursun kolay gelsin. Back-end kısmını php ile mi yazıyorsunuz ?
Builds mobile apps or something
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping