Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karolinaz Theme %75
l7QLRE.jpg
Görüş Ve Düşüncelerinizi Yorumda Belirtiniz. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece Header beğendim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Paneli Logonun En Sağına Al @!!Proff!!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oktayın Çizdiği Bir Temadır Bu www.destekpi.10tl.net Adresinden Temanın Aslını Görebilirsiniz Arkadaşlar Lütfen Tema Yapımını Durdurun Bir Emek Var Sonuçta .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-05-2015 Saat: 19:23)eleqantss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oktayın Çizdiği Bir Temadır Bu www.destekpi.10tl.net Adresinden Temanın Aslını Görebilirsiniz Arkadaşlar Lütfen Tema Yapımını Durdurun Bir Emek Var Sonuçta .

Menüyü ve header arka plan ve body ordan alıntı geri kalan herşey kendi kodlamamdır. Konu içi ve üye paneli kodlanıyor bitince burada paylaşıcam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-05-2015 Saat: 19:32)!!Proff!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-05-2015 Saat: 19:23)eleqantss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oktayın Çizdiği Bir Temadır Bu www.destekpi.10tl.net Adresinden Temanın Aslını Görebilirsiniz Arkadaşlar Lütfen Tema Yapımını Durdurun Bir Emek Var Sonuçta .

Menüyü ve header arka plan ve body ordan alıntı geri kalan herşey kendi kodlamamdır. Konu içi ve üye paneli kodlanıyor bitince burada paylaşıcam.

Emek Hırsızlığı yapmaya kararlıysanız buyrun devam edin son sözüm budur hocam iyi günler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı için izin aldın mı? 
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-05-2015 Saat: 19:33)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alıntı için izin aldın mı? 

o temanın sahibi kim alıyım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sahibi oktay, Xr's konuya gelip izin vermezse veya ömden izin vermezse sen temayı yaptığın ve kullandığın vs yapmaya devam ettiğin paylaştığın taktirde banını atacağım.
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-05-2015 Saat: 19:53)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sahibi oktay, Xr's konuya gelip izin vermezse veya ömden izin vermezse sen temayı yaptığın ve kullandığın vs yapmaya devam ettiğin paylaştığın taktirde banını atacağım.
temayı yapmaya devam etmemde izin verirse yaparım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Hatake @Xr's Hayranlarınız çoğalmnış abilerim :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hem alıntı hem berbat .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temayı düşünüp çizen tasarlayan Oktay, çizim için ilham gelmesini bekleyen Oktay. kodlayan bizzat benim, materyali izinsizce (ç)almak yerine, bizden isteseydin verirdik. Önemi yok. Taklitler aslını yüceltir ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım welcomeblock'u headere geçirmediğinden orta yerde duruyor.Onun dışında diyebileceğim bişey yok çalıntılar artık rutin benim için. Bu tür olaylar karşında hiçbir çizim isteğim kalmadı hem çizimden hem MyBB'den soğudum. Elin oğlu 500 liraya tema yapar yere göğe sığdıramazsınız biz ucuz yaptık bedava yaptık diye ayak altına düştük sanırım. Benim kalitemi güvenilir olduğumu çalıştığım insanlar bilir. Çok azimle hırsla başladığım bu işe noktayı koydum. Tüm çizimlerimin hakları @Hatake 'ye aittir. Bir kaç güne tüm psdleri teslim edeceğim. 
Birde o temayı değiştirip benim demek yerine şu temayı editledim yapan kişilere teşekkür ederim diye belirtseniz bile kafi.
Her neyse benim diyeceklerim bu kadar. Ben MyBB'de tema çizimlerine yeni bir nefes getirdiğimi düşünüyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destek pi'den alınmış sanki. Emek yok bence alıntı yapanlarda olmaz. Eline sağlık.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping