Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günlük 10$ Kazanma
ödeme isteme yeri nerede 
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Warrior: Paypal ödemesi kabul eden yerlerden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz..

@ufufuk şimdi bir link çevir siteden.. sonra ona defalarca yeni sekmede aç. örneğin 10 sekme açtın; hepsinde SKİP ve captcha'ı girdin. mevcut fiyatınız şöyle görünür sizde: 0.00000 her tıklamada 100 veriyor yani 0.00100 oluyor.. 10 tıklamada 0.01000 olur..

Ancak para gelmesi için her linkte 5 saniye bekleyip önce SKİP demeniz, ardından Captcha kodunu girmeniz gereklidir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
newsong30@gmail.com

Gönder Referanstan üye oldum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Parayı belirli günlerde mi ödüyorlar yoksa , hep 10$ olduğunda mı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-03-2015 Saat: 23:04)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Warrior: Paypal ödemesi kabul eden yerlerden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz..

@ufufuk şimdi bir link çevir siteden.. sonra ona defalarca yeni sekmede aç. örneğin 10 sekme açtın; hepsinde SKİP ve captcha'ı girdin. mevcut fiyatınız şöyle görünür sizde: 0.00000 her tıklamada 100 veriyor yani 0.00100 oluyor.. 10 tıklamada 0.01000 olur..

Ancak para gelmesi için her linkte 5 saniye bekleyip önce SKİP demeniz, ardından Captcha kodunu girmeniz gereklidir

En sondakini yapmamıştım teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben gmail ile kaydoldum ama şu $3 işini yapamadım o nasıl yapıcam ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Parayı başka bi hesaba aktarabiliyor muyuz ?
Yahut istediğimiz an parayı paypal hesabına aktarma şansımız var mı ? @Edward , @Vector
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
evet genelde en fazla 3 günn içinde parayı yatırıyorlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2015 Saat: 00:17)Vector Nickli Kullanıcıdan Alıntı: evet genelde en fazla 3 günn içinde parayı yatırıyorlar

Peki parayı başka bi hesaba aktaramıyor muyuz ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Edward Hocam anladım paypal ödeme kabul eden yerleride benim şuan 0.03000 var bunun 10.01000 olmasımı gerek
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ödeme işlemi 4 saatte yapılıyor diyor..
/*/ Parayı Paypal / Payza yada IBAN NO ile bankalara aktarabiliyoruz..
/*/ @Abdullah Öztürk kayıt olurken kullandığın mail fazla farketmiyor.. kayıt olurken Vochuer gibi bir alan vardı.. oraya Turkiye yazınca 3$ geliyor.. 
/*/ @WaRRioRa evet. 10 dolar olması gerekir..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Edward : Ben gmail ile kaydoldu.Vouche felan yoktu nasıl 3$ yapabilirim?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping