Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YGS'ye Katılanlar
Pek ummuyorum ama burdan çıkacağını;
Bugün YGS Sınavı Vardı Katılanlar Varsa Geçmiş Olsun :) Nasıl Geçti ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Genel olarak zordu diyebilirim. Ama beklediğimden daha iyi en azından kontrol ettiklerim.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ygsnin gireceği tüm herkese başarılar :D 
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnşallah Güzel Geçmiştir.
Kaç Tane Sınav Olucaksınız?
@L34DRi
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2015 Saat: 17:33)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Genel olarak zordu diyebilirim. Ama beklediğimden daha iyi en azından kontrol ettiklerim.
Benim tanıdıklarım anlattı zormuş baya bi.
(15-03-2015 Saat: 17:34)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ygsnin gireceği tüm herkese başarılar :D 

asjdjas
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2015 Saat: 17:48)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnşallah Güzel Geçmiştir.
@L34DRi

Bu ilk sınav ygs sonra lys var 6 seans en az 2 sine girmem gerekiyor MF yani sayısal için.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2015 Saat: 18:13)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-03-2015 Saat: 17:48)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İnşallah Güzel Geçmiştir.
@L34DRi

Bu ilk sınav ygs sonra lys var 6 seans en az 2 sine girmem gerekiyor MF yani sayısal için.

sayısal zor abi ya. benim ablamda geçen sene girdi ilkten yabancı dildi fakat son sene eşit ağırlığa geçti şimdi kamuda
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok zor resmen tüm sınav türkçeyle uğraştım. Roman gibiydi, çok uzundu tüm sorular. Neyse ki yetiştirebildik. 
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-03-2015 Saat: 17:09)Yurisa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Pek ummuyorum ama burdan çıkacağını;
Bugün YGS Sınavı Vardı Katılanlar Varsa Geçmiş Olsun :) Nasıl Geçti ?

@Yurisa @Kyoya Benim Seneye :)) Başarı Dilemenizi İsterim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Genel olarak zordu yani böyle yapılmaması gerekiyordu Türkçede içerik olarak anlatılan tam verilmemiş ve algılamada zorluk yaratıyordu istediğiniz kadar kitap okuyun bunla alakası yok. Sosyalde tarih yorum ağırlıklı olmasına rağmen her sene farklı şekilde bilgi soruları sormaları saçma ve coğrafya 2-3 sorusu dışında sıkıntı yok matematik algısal olarak kolay ama işlemsel olarak uzattıkça uzatmışlar kısa ve net cevaplar almak zor süreyi yeterli kullanamadım 1 saate  yakın Türkçe 1 saat sosyal 40 dk matematik yeterli değildi benim için genel olarak zordu dershanelerin kapanacak olmasında dolayı kolay olacak denmişti fakat alakası yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping