Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harbi Dost Ortak Aranıyor İşte Özellikler
Exclamation 
- Cümleten Selamun Aleyküm
Senelerce Sürse Bile Böyle Bir Ortak Arıyorum Ortaklığımızı Ciddiye Alıcak bir Ortak Arıyorum ikimiz bir bitirilim ikili gibi birşey olucaz yanlız bazı kişiler genelde yani MyBB Script Kullanların %75 Düzensiz ve boş konular paylaşıp 1 saat girip 5 saat facebook'ta takılıyor forum veya işletme hiç umrunda olmuyor bana düzgün bir benim düşüncemde forumu 10tr.net'te büyütücek sonradan büyük bir ücretli sisteme geçicek ücretsiz forumda hit toplayıp ilgileri üstüne çekicek büyük bir turkmmo forumu gibi yapıcak bir ortak lazım eğer burda varsa onlara sesleniyorum çünkü turkmmo kurucusu onu 17 yaşında kurdu ve şimdi büyük bir platform oldu yanlız tek büyüme sebebi ciddiyet hedef bana uygun bir dost varsa eğer bu 10tr.net'te yeni bir platform oluşuturup onla başlamak isterim... (Bunu Okuyanlara Teşekkür Ederim)

Adım: Muhammed
SOYİSMİM: KAVANOZ
Yaşım: 18
Meslek Durumum: Son Sınıfı Müdür Yardımcısını Dövdüğüm İçin Atıldım Açık Öğretim Son Sınıf Bilgisiyar Bölümü.
Gelirim: 1.800
Kısa Hayatım:
sago dinlemeyi severim aslında iyi bir kişiliğim vardır yardımseverimdir belirli seviyede hayattan kopmuş ve hayata tekrar bağlanmış bir insanım kendimin şimdiki hedefleri üniversitede radyo televizyon okumak önceden ahaber - kanal16 - trt - süperkanal'ın kameraman ve muhabirlik yaptım basın konusunda çok bilgim var ve mybb ve daha değişik scriptler'dede bilgim var bu konuyu açma sebebim sağlam bir dost bulmak ve ortaklık yapabilcek bir karakter allah izin verirse çok başarılı olucaz ortağım olan kişi kardeşim gibi olucak o derece pek uzatmayım kısa demiştim allaha emanet olsun şansım açık olsun :)

- Ulasmak İstiyenler Özel Mesaj Atabilirler , Saolun ..

- Pardon Son Birşey Kusura Bakmayın İstinalar Kaideyi Bozmaz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forum Siteniz Nedir ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam Beraber Kurucağım Biri Lazım Anlatabildiysem :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben olabilirim Adım Muharrem Soyadım Özdemir 17 Yaşıma Yeni Girdim Samsunluyum Tabi güvenirsen yıllarca seninle olabiliriz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Afrodit Sen Ciddi Bir İnsansın Nerde Ne Konuşulcağını Biliyorsun Tabiki İstersen Biryerde Sohpet Edelim Hocam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Facebook kullanmıyorum ama şimdilik bitane açtım ordan konusalım ö.mden atıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tabiki hocam bekliyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://aliveingames.10tr.net/index.php Acil Ortak Aranıyor Özelliklere Uyan...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping