Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi-Mag Hakkında Bir Sorum
Merhaba arkadaşlar benim bir dizi forumum var (Dizi dediğim bir dizi için açılmış forum sohbet falan) ben bu dizinin bölümlerini forumuma eklemek istiyorum bunuda Dizi-Magtan yapmak istiyorum çünkü bir tek ben bu siteye girip dizi izlerim eğer oradan sadece bir dizinin bölümlerini forumuma eklesem problem olur mu tabii Dizi-Mag Sitesinden Alıntıdır Teşekkürler diye yazıp paylaşırsam sorun olur mu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dizimag'den alıntıdır diye birşey yazmana gerek yok zaten videoya dizimag logosunu / yazısını gömüyorlar ve bence bir sorun olacagını zannetmiyorum çünki o kadar çok film dizi sitesi varki aralarından seni cımbızla çekmeleri binde birlik bir olasılık :)

He bu yasal mı dersen bence değil ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2013 Saat: 21:23)xlaw5 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dizimag'den alıntıdır diye birşey yazmana gerek yok zaten videoya dizimag logosunu / yazısını gömüyorlar ve bence bir sorun olacagını zannetmiyorum çünki o kadar çok film dizi sitesi varki aralarından seni cımbızla çekmeleri binde birlik bir olasılık :)

Ama bir sürü oyun indirme film indirme dizi indirme veya film ve dizi izleme siteleri var onlarında yaptığı yasal değil o zaman ama onlar yinede yapıyorlar hem ben kendi çıkarım için koymayacağım ki ben hem dizi yapımcısını oyuncularını yazacağım ayrıca alıntı yaptığım siteyide yazacağım başka bilgisi olan var mı Dizi-Magtan alıntı yaparsam sorun olur mu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2013 Saat: 21:31)ppphhh Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-08-2013 Saat: 21:23)xlaw5 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dizimag'den alıntıdır diye birşey yazmana gerek yok zaten videoya dizimag logosunu / yazısını gömüyorlar ve bence bir sorun olacagını zannetmiyorum çünki o kadar çok film dizi sitesi varki aralarından seni cımbızla çekmeleri binde birlik bir olasılık :)

Ama bir sürü oyun indirme film indirme dizi indirme veya film ve dizi izleme siteleri var onlarında yaptığı yasal değil o zaman ama onlar yinede yapıyorlar hem ben kendi çıkarım için koymayacağım ki ben hem dizi yapımcısını oyuncularını yazacağım ayrıca alıntı yaptığım siteyide yazacağım başka bilgisi olan var mı Dizi-Magtan alıntı yaparsam sorun olur mu

Evet onlarında yaptıgı yasal değil. Bende diyorum ki onlar varken senin için bir sorun olacagını sanmıyorum :) Başka fikri / düşüncesi olan arkadaşlarda konuya katılım gösterirlerse seviniriz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2013 Saat: 21:32)xlaw5 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-08-2013 Saat: 21:31)ppphhh Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Evet onlarında yaptıgı yasal değil. Bende diyorum ki onlar varken senin için bir sorun olacagını sanmıyorum :) Başka fikri / düşüncesi olan arkadaşlarda konuya katılım gösterirlerse seviniriz :)
Zaten eğer yaparsam ben öyle film izleme indirme falan değil sadece 1 dizinin bölümleri koyacağım ve gerçekten düzgün bilgisi olanlar cevap verirlerse sevinirim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu yasal değil gibi bence dizimag sitesi'nden izin alın derim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2013 Saat: 21:47)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu yasal değil gibi bence dizimag sitesi'nden izin alın derim.
Mesaj attım geri dönüş yapmaları bekleyeceğim eğer yapmazlarsa zaten paylaşmayacağım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2013 Saat: 22:00)ppphhh Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-08-2013 Saat: 21:47)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu yasal değil gibi bence dizimag sitesi'nden izin alın derim.
Mesaj attım geri dönüş yapmaları bekleyeceğim eğer yapmazlarsa zaten paylaşmayacağım :)

Peki dizimag sitesi belirli yerlerden izin almışmıdır sizce ?
Bence almamıştır .. O yüzden sizinde izin almanıza gerek yok ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer dizimag paylaşım haklarını tüm ziyareçilerine yada üyelerine veriyorsa sorun olmayacaktır lakin bize telif nedeni ile başvurulduğunda gereğini yaparız.Forumu belki direk kapamayız bir süre çevrimdışı tutarız.O yüzden paylaşılması yasaktır gibi bir not varsa bunu uygulamamanızı öneririm.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2013 Saat: 22:11)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eğer dizimag paylaşım haklarını tüm ziyareçilerine yada üyelerine veriyorsa sorun olmayacaktır lakin bize telif nedeni ile başvurulduğunda gereğini yaparız.Forumu belki direk kapamayız bir süre çevrimdışı tutarız.O yüzden paylaşılması yasaktır gibi bir not varsa bunu uygulamamanızı öneririm.

Bende biliyorum zaten ve izinsiz bende kesinlikle bir iş yapmam onların geri dönüşünü bekleyeceğim eğer geri dönüş olmazsa bende bölümleri koymayacağım sadece resimler paylaşacağım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping