Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir öneri. :)
Bir öneride bulunacağım.
Adminlerim,"Geyik Köşesi" "Forum Oyunları" gibi forumlarda yazdığımız mesajlar,mesaj sayımıza eklenmese daha iyi olur.Çünkü o forumlarda genelde sohbet ediliyor falan.Post kasmak isteyen biri oralardan kasar o yüzden bence oralarda mesajlar sayılmasın. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bence admine öm atsaydın daha iyi olurdu :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-05-2013 Saat: 12:04)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bence admine öm atsaydın daha iyi olurdu :)

Neden büyük yazıyorsunuz?
Sizin de önerilerinizi almak için konuyu açtım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mükemmel bir öneri..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana göre post kasmak serbest olmaya devam etsin . Çünkü , kim forum için bir yarar sağlamış , kim geyik bölümü vs . konu kasmak için uğraşıyor , hepsi belli oluyo zaten .

Yani diceğim şu ki , 500 konusu olan bi üye 5.000 konusu olan bi üyeye göre foruma daha çok yarar sağlamış olabilir . Emin olun adminler rütbe yükseltirken konu sayısına bakmıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-05-2013 Saat: 12:31)dark1dark Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana göre post kasmak serbest olmaya devam etsin . Çünkü , kim forum için bir yarar sağlamış , kim geyik bölümü vs . konu kasmak için uğraşıyor , hepsi belli oluyo zaten .

Yani diceğim şu ki , 500 konusu olan bi üye 5.000 konusu olan bi üyeye göre foruma daha çok yarar sağlamış olabilir . Emin olun adminler rütbe yükseltirken konu sayısına bakmıyor

İş burada rütbe yükselmesi değil. :) Bu forumda 2 yıldır olan bir yetkilinin 3200 Mesajı var diyelim,şimdi yeni bir üye gelip o geyik köşesi gibi sohbet forumlarında saçma sapan yorumlar yazsa,konular açsa.Ve böyle böyle mesajı da 4000 falan olsa ne olur? O yetkiliye yazık olur.Mesela yeni bir üye logo istek konusuna saçma bir mesaj yazamaz.Ceza alır.Ama Geyik Köşesi gibi forumlarda istediğimiz şeylerden,havadan sudan konuşmak yasak olmadığı için o yeni üye ceza alamaz ve mesajı da ne güzel artar. :) O yüzden sayılmasın diyorum.

(26-05-2013 Saat: 12:21)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mükemmel bir öneri..

Teşekkürler. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping