Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanalika Çalışmalarım
Merhaba arkadaşlar uzun bır ara ınternetım kesıktı , kendı param ıle actırmam gerekıyordu bende actırdım . Şimdi karşınızdayım tekrardan boş gunlerımde tasarım yaptım ve hepsını bır araya toplayarak onunuze sunuyorum yorumlar sıze kalmıs repde verebılırsınız :D

ml55n.png
2. Çalışmamda guzel :D

ml56m.png

3. Tasarımım en begendım tasarımım oldu gercekten cok ugrastım bır ev tasarladım kendıme . Galatasaraylı oldugum ıcın galatasraylı yaptım .

ml57q.png

Karakterlerin , Mekanın , Eşyaların pnglerını ben cıkarıp grup halıne getırdım . Bunlar ıle bırkac ufak fakat yararlı tasarımlar yaptım . Begenmenız benım ıcın ıyı bır yol kat eddıgımı ve etmeye devam edecegımın belırtısıdır. Hayırlısıyla bakıcaz . Yorumlarınızı beklıyorum . Tekrar soyluyorum hepsı benım tasarımım .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hoşlar, geliştirebilirsin daha. =)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mükemmel bir ev tasarımı :)), ellerine sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha İyisini Yapabilirsin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-04-2013 Saat: 21:59)karameel. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hoşlar, geliştirebilirsin daha. =)

Sağol

(29-04-2013 Saat: 22:11)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mükemmel bir ev tasarımı :)), ellerine sağlık.

Çok sağol bende en cok onu begenmıstım :D

(29-04-2013 Saat: 22:19)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha İyisini Yapabilirsin :)

Sanada sagol kardesim , bunlar ıcın cok ugrastım daha ıyılerını yapabılırım dogru dıyorsun :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
neki bu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-04-2013 Saat: 14:25)_Nefes_ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: neki bu

Neye benzemekte? çalışma . Sanalika adlı oyun ıcın tasarlanmıs bırkac resım?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

eXpertBoss -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping