Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
joynakit şikayet
Joynakit adlı kişi paylaştır.net sitesinde gel moderator ol diye mesaj atıyor.Şikayetçiyim..

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kanıt olarak caps koyarsanız kullanıcı banlanacaktır !
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
fzbpz.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-11-2012 Saat: 20:51)Programer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: fzbpz.png

Bende o sitedenim ama IP adresi kimseyle uyuşmuyor kim oldugunu tespit edemiyorum.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-11-2012 Saat: 20:53)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-11-2012 Saat: 20:51)Programer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: fzbpz.png

Bende o sitedenim ama IP adresi kimseyle uyuşmuyor kim oldugunu tespit edemiyorum.

farklı ip adreslerinden giriyor olabilir

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Joynakit Adlı KUllanıcı 1 Aylığına Banlanmıştır ! Sebep: Reklam.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kardesim suna ıp bnı burda atın bir daha giremesin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TaaRRuz'cum Şahsen Yöneticiler içinden Yapıyorlar yani bir üyeniz kalkıp burdan öm üzerinden reklam peşinde olmaz sitenin gitini artırmak ve üye çekmek amaçlı ancak bunu aklına gelen yöneticiler yapar Şahsen 1st4n6uL Nickli Şahıstan şüplenmiyorum değil diyer forumdan yöneticilerin parmağı var yani mustafa karanlığa iletirsen konuyu kişilerin ip adresleri değişse dahi admin kp belli oluyor hangi ip kayıt yapılıp son ip girişine kadar ;) + sende diyer forumda yöneticilerin bak kayıt edilen ip ile son ip ye kadar denetle mutlaka örtüşecektir.
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-11-2012 Saat: 07:49)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: TaaRRuz'cum Şahsen Yöneticiler içinden Yapıyorlar yani bir üyeniz kalkıp burdan öm üzerinden reklam peşinde olmaz sitenin gitini artırmak ve üye çekmek amaçlı ancak bunu aklına gelen yöneticiler yapar Şahsen 1st4n6uL Nickli Şahıstan şüplenmiyorum değil diyer forumdan yöneticilerin parmağı var yani mustafa karanlığa iletirsen konuyu kişilerin ip adresleri değişse dahi admin kp belli oluyor hangi ip kayıt yapılıp son ip girişine kadar ;) + sende diyer forumda yöneticilerin bak kayıt edilen ip ile son ip ye kadar denetle mutlaka örtüşecektir.

1ST4N6UL olmasına olanak vermiyorum.Bir çok kez para vererek sitelere reklam verdi.Böyle şeylere karşı biri.Ama yinede değerlendiricem.Karanlık-61'i online görür görmez bir öm bırakıcam ona.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform