Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lütfen Okuyun.!
Exclamation 
Arkadaşlar Çok Görüyorum Araştırma Yapmadan Konu Açıyorsunuz Lütfen Yapmayın Araştırın Hiç Bulamazsanız Açın Herkez Araştırmadan Açıyo Konu Lütfen Bunu Yapmayalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-11-2012 Saat: 12:30)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar Çok Görüyorum Araştırma Yapmadan Konu Açıyorsunuz Lütfen Yapmayın Araştırın Hiç Bulamazsanız Açın Herkez Araştırmadan Açıyo Konu Lütfen Bunu Yapmayalım.

MEsela Adam Sarı Kırmız Tema Diye Paylaşmıstır Adamın Aklına O An Gelmez Baska Bişey Sorar Bunlar Makul Bişy Bu ufak Sorunlar İle NE Site Zarar Görür Nede Biz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bunun eklentisi var. benzer konular konu ismini yazınca konu isimlerini karşılaştırıyor gerekirse konunun açılmasına engel oluyor link aklımda değil şimdi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-11-2012 Saat: 14:01)Minato Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bunun eklentisi var. benzer konular konu ismini yazınca konu isimlerini karşılaştırıyor gerekirse konunun açılmasına engel oluyor link aklımda değil şimdi

Sen Üstün Zekalısın O Zaman Herkez Sen Veya Ben Deği Bunu Unutma
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-11-2012 Saat: 15:41)●ℓσя∂● Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-11-2012 Saat: 14:01)Minato Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bunun eklentisi var. benzer konular konu ismini yazınca konu isimlerini karşılaştırıyor gerekirse konunun açılmasına engel oluyor link aklımda değil şimdi

Sen Üstün Zekalısın O Zaman Herkez Sen Veya Ben Deği Bunu Unutma
Lütfen Doğru Konuşalım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping