10TL.NET

Orjinalini görmek için tıklayınız: Lolforum Sitemize Moderatör Aranmaktadır.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
>>LOLFORUM.10TL.NET Moderatör Alımı<<
Hepinize merhaba... özellikle oyun tutkunu,oyun bilgisi yapabilen,kendisini paylaşmaya ve bilgi öğretmeye çabalayan veya paylaşım yapabilecek iyi bir moderatör aramaktayım.
Sitede ki istediğim şeylerden bazıları..
-->Düzenli Olabildiği Kadar Aktiflik.
-->Saygı-Sitemize sahip çıkabilen Hoşgörülü
-->Oyunları çok seven,Oyun bilgisi vermeyi seven,Oyunla ilgili paylaşımlar yapabilen kendisini bu konularda geliştirip,deneyip paylaşan
-->Sitemizde ki kuralları hatırlatan bir 10tl.net üyesi veyahut ziyaretçi aramaktayız.
Siteniz ne ile alakalı?: Oyun,Bilgi paylaşımı,Eğitim,Eğlence,Öğretici tarzda konular veya videolar,Çoğu kategoride ki platformdan oluşmakta ancak çoğu konusu league of legends (lol) ile ilgili olduğundan (Sitemiz LOL ile alakalıydı fakat genişletmek istedik.) Bu tür konular da  deneyip ve öğrenip bilgi edinmeyi ve bu bilgileri sürekli olarak paylaşmayı düşünmekteyiz.
MOBA,MMORPG v.s hatta bir çok konu ve paylaşımlar da sitemize eklenmiştir. geniş kavramda olduğundan sitemize moderatör alımları başladı bizi desteklemek istemez misiniz? 
Sitemize Ulaşmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz desteğiniz için teşekkür ederiz. -> Lolforum.10tl.net
Üyelikler devre dışı gözüküyor sanırım.. bana özel mesaj atın ben size hesap oluşturayım.. hatırlatma bilgisi olarak yazdım
O isimle Lol dışına çıkmanız hata. Lol ile devam etmeniz daha doğru olur ve daha tutması muhtemel. Korelilerin bulduğu yeni şeyleri, meta şampiyonları, buildleri sürekli aktarırsanız ilgi çekebilirsiniz.
@Helper Yazın için teşekkür ederim gerçekten mantıklı bir yazı.. evet site de böyle şeyler yapmak mümkün sadece isim uyuşmuyor sadece league of legends sıkar diye düşünüp fazlalaştırdım daha fazla fikirler düşünmeliyim sonuçta her kategori bir insana göre olursa daha fazla yararlı ve daha eğlenceli bir forum olabilir :)
Yol yakınken ismini değiştirip devam etmenizi öneririm başarılar :)
Üye olamıyoruz bu bir sorunmu yoksa sizmi kapattınız? Ayrıca site teması çok güzel kategori düzenini falan çok beğendim. Erman(Helper)'in dediği gibi adı LolForum ise dışına pek çıkmanızı tavsiye etmem. Ha geyik köşesi olur bazen nadiren çıkılabilir diğer türlü bende aynı fikirdeyim Erman ile. Başarılar dilerim.
Sorun olması lazım @emsalsiz teşekkürler kategorileri diğer gamer arkadaşlar için hazırladım geniş ve güzel bir lol forum düşüncem olduğu için.. özel mesajdan istediğiniz adı ve şifrenizi söyleyin sonra isteğinizle değiştirebilirsiniz hiç sorun değil. Sitemizi koruyup kollayan insanlar arıyorum bu çok iyi ve çok güzel birşey iyi bir moderatöre her zaman ihtiyaç vardır ? yazınız için teşekkür ederim birlik ve beraberlikle büyüyen bir forum istemekteyim her zaman güncel ve düzenli yazılar ayriyetten karakterler için düzgün ve meta için ne uygunsa onunla ilgili şeyler yapmaktayız. Desteğine teşekkür ederim (bütün 10tl lerde sorun var sanırım. Üyelik isterseniz dediğim gibi bana özel mesaj atabilirsiniz iyi forumlar dilerim.
Güncellendi..
Güncellendi.. Üyelik için özel mesaj atmayı unutmayınız
Güncel
Güncellendi.....
Güncelleştirildi
Güncellendi üyelikler açık.
Başarılar.
Güncellendi
güncel
Ücretli olarak yapabilirim.
(29-06-2018 Saat: 19:30)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ücretli olarak yapabilirim.

Yazınız için teşekkür ederim fakat açtığım konuda ücretle ilgili bir şey yazmadım. İyi günler
güncelleştirildi
güncel...
Sayfalar: 1 2