10TL.NET

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hastayım (Acil yardım)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hastayım gençler şöyle bir sorunum var doktor'a felan gittim 2 tane hap yazdı birde 2 günlük rapor, şimdi gençler benim ateşim arada yükseliyor bazende hiç ısınmıyorum ısındığımdada aşırı ısınıyorum vs. halsizlik zaten ağır, ve birde aşırı ısınmışken soğuga çıkınca vücudum çok pis titriyor. Ellerim-ayaklarım-bacaklarım vs. kısaca bildiğiniz taktik varsa verseniz :)
Şimdi peçeteyi alıyorsun soğuk suya değriyorsun suyunu sıkıyorsun sonra onu alnına vs. koyuyorsun
(19-02-2016 Saat: 19:56)ScarypoweR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şimdi peçeteyi alıyorsun soğuk suya değriyorsun suyunu sıkıyorsun sonra onu alnına vs. koyuyorsun

Güzel taktik (y)
Öyle yatacaksın iyileşmeni bekleyeceksin başka çare yok. 2 gün önce ben de bu durumdaydım.
Hap'ın ateşini düşürmesi lazım. Düşürmüyorsa acile git. O bez olayı pek kendine yapabileceğin bir şey değil. Sen soğutmaya çalıştıkça kendini vücudun daha da ısınır. Refakatçin olması lazım. Bunu yaparken halisülasyon görme ihtimalin var.

Kafayı yeme yani ateşimi düşüreceğim diye.
(19-02-2016 Saat: 22:12)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hap'ın ateşini düşürmesi lazım. Düşürmüyorsa acile git. O bez olayı pek kendine yapabileceğin bir şey değil. Sen soğutmaya çalıştıkça kendini vücudun daha da ısınır. Refakatçin olması lazım. Bunu yaparken halisülasyon görme ihtimalin var.

Kafayı yeme yani ateşimi düşüreceğim diye.

Katılıyorum ayrıca ben bir kere kafayı yemiştim şizofren gibi :D Dikkatlı olmalısınız.
Git serum ye aynısı kardeşime oldu serumdan sonra bişicik kalmadı