10TL.NET

Orjinalini görmek için tıklayınız: Durduk yere domain dışı linkten banlamışlar
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ya beni banlamışlar sebepte 10tl.net dışı domain yazıyor ben dün 1 tane konu açtım oda Şarkı youtubeden Mesajlarımıda kontrol edin 1 tane bile link paylaşmadımki domain dışı açabilirmisiniz hesabımı acaba

Bu hesabımı banlamazsanız sevinirim Yöneticiler ile iletişime geçicem

Kimin banladığını Buldum Novruz Söyledi Bana Yurisa Banlamış Yaptığı Yanına Kalmıcak Neymiş Ben Özelden 10tl.net dışı domain vermişim Özel mesaj kayıtları Admin KP'de Var TaaRRuz Adminimizden Rica Ettim Okur İnşallah Hem Ben Bikere Yurisa ile Ne Zamandır Konuşmuyorum .

* Furikan4554 *
Keske Yeni Hesab Acmasaydin Uziycak Banin Knk Bi Keresindede Bana Durduk Yere +2 Uyari Vermislerdi :D
(07-12-2013 Saat: 12:01)Landgrav Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Keske Yeni Hesab Acmasaydin Uziycak Banin Knk Bi Keresindede Bana Durduk Yere +2 Uyari Vermislerdi :D

Başka türlü nasıl ulaşıcaktım ?
TaRRuZ ' a Mesaj At Durumu Anlat :D Başka Çaresi Yok . (bi keresinde diesel beni boş yere banlamıştı onu şikayet etmiştim açmışlar çarımı dieselin yetkisi alınmış :D)
attım + yurisanın yetkisi alınmış + Replerimi silmiş adam :@ ama geri verilicek + yurisa banlanıcak heralde .
Yurisanın nasıl biri olduğu anlaşıldı açılmıcakmı banım daha ?
herkez 10tl.net dıs ılinkveriyo ama tek sen ban yedin ve yurisa boyle bir hakka sahip degil açılmalı
bencede açılmlı banın..
Şimdi. Baktım mesajlarına böyle birşey yok lakin illa banlayacaksa başka bir neden bulabilirdi bir yetkilinin domain dışı link vermesi veya reklam'a teşvikte bulunması durup düşündüren bir olay.

Yurisa'ya gelince yetkisi alınmış güzel. Böyle gezinsin onun için daha iyi olur. Ömür boyu Üye rütbesine alışır. Son pişmanlık fayda etmez herkes bir şansı daha hakeder anladıkta, 2, 3 diye devam etmez.

Furkan banının açılması lazım ben açardım fakat son durumu bilmiyorum taarruz'un açmış olması gerekirdi vakti olmamış olabilir birşey diyemem.
Ray burda konu açarak bide rayforumda sohbet yerinden küfür etti ama daha banım açılmadı nedenide ben ohoo adam çıkmış ama dedim TaaRRuz adminimde Ben ne yapayım benim sorunum mu? Bu ukala davranışın dolayısıyla 1 hafta daha bekleyeceksin belki 1 ay... :(