10TL.NET

Orjinalini görmek için tıklayınız: Arakdaşlar Tema Yapanlar İStek
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arakdaşlar İStediğim Tema Şöle Güzel Beyaz Ve Kırmızı Olucak Kalın Çızgılerı Olmucak Ve Çok Güzel Bir Sisteme Sahip Olucak Konu başlığı resminde White Forum Simgeli Yapana Hergün +8 rep 1 hafta en geç
Forumda bir sürü tema var.Temalar bölümünden istediğin bir şekilde bir tema bulabilirsin.
kaRanLık-61 Adminimin Kırmızı Temasını Tavsiye Ederim.
(10-04-2013 Saat: 23:26)bahadiriz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kaRanLık-61 Adminimin Kırmızı Temasını Tavsiye Ederim.
(10-04-2013 Saat: 23:21)Oficall Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arakdaşlar İStediğim Tema Şöle Güzel Beyaz Ve Kırmızı Olucak Kalın Çızgılerı Olmucak Ve Çok Güzel Bir Sisteme Sahip Olucak Konu başlığı resminde White Forum Simgeli Yapana Hergün +8 rep 1 hafta en geç

Beğenirsen Verebilirim % 100 Olduğunda ; Ortaktema.10tl.net
Daha detaylı ve örnekli anlatırsanız, yapacak kişi daha çabuk ve daha sağlıklı bir şekilde size istediğiniz temayı yapabilir. Yapacak çıksa bile bu yazıyı gördükten sonra vazgeçmiştir.
(11-04-2013 Saat: 01:45)wt.kaan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Daha detaylı ve örnekli anlatırsanız, yapacak kişi daha çabuk ve daha sağlıklı bir şekilde size istediğiniz temayı yapabilir. Yapacak çıksa bile bu yazıyı gördükten sonra vazgeçmiştir.

anladım Karanlık Adminimizin temelarını inceliycem teşekküler