Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek olursanız sevinirm !
Edit.

Paraya ihtiyacım var link kısaltarak kazanıyorum tıklarsanız sevinirim :D
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Hem sunucudan hem masaüstünden hem mobil veriden tıkladım. İstediğin destek olsun Murat.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Muratbaykam
Yanlış anlamayın ama bu tarz şeyler yaparak foruma kötü örnek olursunuz herkes açar @Cillian
eskilere hasret kaldık.
1
PGM
Teşekkür verenler:
(17-11-2018 Saat: 17:36)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hem sunucudan hem masaüstünden hem mobil veriden tıkladım. İstediğin destek olsun Murat.

Çok sağ ol valla sayende bayağı kazandım eyvallah :)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Böyle şeylerin forumda olması etik değil bence uzun vadede link kısaltma siteleriyle 10tl.net'in arası bozulabilir.
Önlem almanızı tavsiye ederim.
@admin
Ara
PGM
Teşekkür verenler: PatronFlexin
Yanlış anlamayın ama böyle olursa herkesde link kısaltıp burdada link paylaşırsa burası link kısatlma forumu olur?
Ara
PGM
Teşekkür verenler: PatronFlexin
Ya Allah aşkına adam sizden bir ricada bulunmuş. Destek olmak yerine her şeyi yapmışsınız. Bu forumun yetkilileri var onlar uygun görmezse siler, kapatır konuyu. Niye her şeye dil uzatıyorsunuz? Şikayetçiysen reportla kardeşim?
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
Biz burda görüpte bir şey dememişiz. Size ne oluyor? Bu kadar tepki vereceğinize rapor butonu ne işe yarıyor? Herkes birbirinin açığını arıyor.

Merak etmeyin dediğiniz şey olursa hallederiz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Burada kazanacağı 10 kuruş para kimseyi zengin yapmaz. Konuya girince ben utandım. Bu tarz konular yasak. Kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: NoThing2Lose , PatronFlexin , KılıfXAksesuar

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping