Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BizeHerYer61 Hknda şikayet
Dedigin Üslup zaten herkez yapar ve ayrıyetden arkadaş şikayet etti ve + olarak adam illegal işlerle ugraştını biliyorum cok eskiden bilirim bu arkadaşı hile kandırma dolandırma herşey var bu arkadaşda cok eski zamanlardır ve o zaten destek10 bitmiş ya neyse size kolay gelsin ben bırakkıyorum iyi günler. 29 ekim cumhuriyet bayramınız kutlu olsun 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kanıtın olmadan suçlayıcı bir şekilde konuşuyorsun. Konuyu tekrar okumanı tavsiye ediyorum sana.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben okudum okucagımı cidden artık sıktı bu durum hem haksız arkadaşa birşey yapılmıyor ben herkezle hep iyi gecinirdim ama şu leojely adlı arkadaşla durum kötü oldu sebebi ise bir arkadaşın bilgilerini calıp index mi atmış ne bilmiyom eski shelby hatırlıyormu emin deilim ama o zamandan beri konuşmuyoruz ve bizlerlerede kötü konuşur adı üstünde dolandırıcılıkdan tut cc ye kadar herşey var bu arkadaşda. yanlıs kişiye ceza veriyorsunuz ceza verilcek kişi leojely'dir

@admin bey bu durum hakkında bilginizde var leojely hakkında zaten arkadaş daha onceden cok şey yapmıştı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi güzelde, burayla ne alakası var bu anlattıklarının? Site dışı olaylar burayı ilgilendirmez.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-10-2018 Saat: 21:50)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyi güzelde, burayla ne alakası var bu anlattıklarının? Site dışı olaylar burayı ilgilendirmez.

Anlıyorum Hocam eyw ben bıraktım bitti benim icin burası hepiniz Allaha emanetsiniz herkezin yaptıgı şeyler hesap gününde ortaya cıkar ozaman pişman olma zamanı sizlerindir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping